Største virksomheder i Glostrup efter soliditetsgrad
| # | Virksomhed | Soliditetsgrad | Omsætning | Ansatte | Kreditscore | By |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 401 | VENSKABSBYERNES EJENDOMSAKTIESELSKAB | 80,3% | 15,5 mio. kr. | 1 | 8,4 | Glostrup |
| 402 | Dogan Y. Holding ApS | 80,2% | -3.940 kr. | — | 6,0 | Glostrup |
| 403 | C. Brun Holding ApS | 80,1% | -4.490 kr. | — | 5,4 | Glostrup |
| 404 | M. K. HOLDING ApS | 80,1% | -12.939 kr. | — | 7,2 | Glostrup |
| 405 | MAKK Holding ApS | 80,0% | -8.252 kr. | — | 6,6 | Glostrup |
| 406 | INDENTION ApS | 80,0% | 1,0 mio. kr. | 1 | 7,1 | Glostrup |
| 407 | Deres Gartner ApS | 79,9% | 170.927 kr. | 1 | 5,5 | Glostrup |
| 408 | Møllenborg ApS | 79,8% | 1,7 mio. kr. | 1 | 7,3 | Glostrup |
| 409 | TW Promotion ApS | 79,7% | 663.461 kr. | — | 7,2 | Glostrup |
| 410 | OTTENSTEN HOLDING ApS | 79,6% | 41,5 mio. kr. | — | 8,2 | Glostrup |
| 411 | Glad Autohjælp ApS | 79,6% | 610.134 kr. | 1 | 6,2 | Glostrup |
| 412 | F.B Christensen ApS | 79,3% | 315.594 kr. | 1 | 6,2 | Glostrup |
| 413 | 3C ALBJERG HOLDING ApS | 79,3% | -12.289 kr. | — | 5,9 | Glostrup |
| 414 | EFK 3 ApS | 79,2% | 1,8 mio. kr. | 3 | 6,1 | Glostrup |
| 415 | M. Brosbøl Holding ApS | 79,1% | -6.404 kr. | — | 6,4 | Glostrup |
| 416 | Electa P/S | 79,0% | 114.266 kr. | 1 | 6,7 | Glostrup |
| 417 | Davis Danmark ApS | 79,0% | 598.862 kr. | 2 | 7,1 | Glostrup |
| 418 | Fog Group Holding ApS | 78,7% | -10.008 kr. | — | 5,9 | Glostrup |
| 419 | RKS HOLDING ApS | 78,7% | -49.387 kr. | 2 | 5,8 | Glostrup |
| 420 | COX HOLDING ApS | 78,5% | -11.882 kr. | — | 6,1 | Glostrup |
| 421 | FOLKE LARSENS EFTF.A/S | 78,3% | 20,1 mio. kr. | 27 | 8,4 | Glostrup |
| 422 | Said Capital Holding ApS | 78,3% | -8.798 kr. | — | 7,4 | Glostrup |
| 423 | Nord ApS | 78,2% | 771.466 kr. | 1 | 6,7 | Glostrup |
| 424 | Jabes Holding ApS | 78,2% | -531.518 kr. | 2 | 6,3 | Glostrup |
| 425 | JENS MONK ApS | 78,1% | -3.007 kr. | — | 8,1 | Glostrup |
| 426 | JOHNNY PORSBORG HOLDING ApS | 78,1% | -10.250 kr. | — | 6,8 | Glostrup |
| 427 | Ranum Håndværk ApS | 78,0% | 161.707 kr. | 2 | 5,4 | Glostrup |
| 428 | CT Holding ApS | 77,9% | -4.500 kr. | — | 6,6 | Glostrup |
| 429 | HPDA Holding ApS | 77,8% | -10.000 kr. | — | 7,0 | Glostrup |
| 430 | JENS RIISAGER. GLOSTRUP ApS | 77,5% | 3,0 mio. kr. | 7 | 7,1 | Glostrup |
| 431 | Bella Købmanden ApS | 77,5% | -8.625 kr. | — | 5,9 | Glostrup |
| 432 | LPS ApS | 77,4% | 250.069 kr. | — | 6,2 | Glostrup |
| 433 | Demirtas Holding ApS | 77,4% | -19.277 kr. | — | 7,3 | Glostrup |
| 434 | Risager Holding 2019 ApS | 77,4% | -3.223 kr. | — | 6,2 | Glostrup |
| 435 | Multi Revision Glostrup ApS | 77,2% | 37.195 kr. | — | 7,1 | Glostrup |
| 436 | Marcus Larsen Invest ApS | 77,1% | 0 kr. | — | 6,9 | Glostrup |
| 437 | Expedite Holding ApS | 77,1% | -11.875 kr. | — | 5,6 | Glostrup |
| 438 | W.G. Holding ApS | 77,0% | -2.054 kr. | — | 7,0 | Glostrup |
| 439 | SKILTEX A/S | 76,9% | 18,9 mio. kr. | 26 | 7,7 | Glostrup |
| 440 | L. BRAUNER HOLDING ApS | 76,6% | -8.237 kr. | — | 6,1 | Glostrup |
| 441 | GG2D ApS | 76,4% | 3,3 mio. kr. | 3 | 7,6 | Glostrup |
| 442 | VANDRER MOD LYSETS FORLAG ApS | 76,4% | 5.508 kr. | — | 6,3 | Glostrup |
| 443 | HØJSHOLM KONTORASSISTANCE ApS | 76,4% | 247.542 kr. | 2 | 6,5 | Glostrup |
| 444 | Øre- Næse- Halsklinik Glostrup I/S | 76,3% | 1,7 mio. kr. | 3 | 6,4 | Glostrup |
| 445 | SIMPSON CAPITAL ApS | 76,2% | 0 kr. | — | 7,4 | Glostrup |
| 446 | DANSK BILFERIE A/S | 76,2% | 24,0 mio. kr. | 34 | 8,1 | Glostrup |
| 447 | Aqua Højtryk ApS | 76,0% | 19.308 kr. | — | 6,7 | Glostrup |
| 448 | D. Gyrup Holding ApS | 75,9% | -12.500 kr. | — | 4,9 | Glostrup |
| 449 | Cavai ApS | 75,7% | -62.583 kr. | 1 | 4,8 | Glostrup |
| 450 | BJØRN SERVICE ApS | 75,6% | 1,0 mio. kr. | 2 | 6,5 | Glostrup |
Viser 401–450 af Top 500