Største virksomheder i Glostrup efter soliditetsgrad
| # | Virksomhed | Soliditetsgrad | Omsætning | Ansatte | Kreditscore | By |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 451 | HOVE A/S | 75,6% | 209,1 mio. kr. | 45 | 9,0 | Glostrup |
| 452 | KONPRO ApS | 75,6% | 1,6 mio. kr. | 1 | 6,8 | Glostrup |
| 453 | Moser.dk Consulting ApS | 75,5% | 1,7 mio. kr. | 1 | 6,9 | Glostrup |
| 454 | AL CAPONE SPILLEHAL ApS | 75,3% | 1,3 mio. kr. | — | 7,2 | Glostrup |
| 455 | STERNHOLDT-SØRENSEN HOLDING ApS | 75,3% | -7.250 kr. | 1 | 5,8 | Glostrup |
| 456 | PEAK Investment ApS | 75,1% | 746.265 kr. | — | 7,0 | Glostrup |
| 457 | SPECIALLÆGESELSKABET PLASTIKKIRURGISK KLINIK SJÆLLAND ApS | 75,0% | 2,2 mio. kr. | 4 | 6,5 | Glostrup |
| 458 | Lavpris-Fliserens.dk ApS | 75,0% | -3.276 kr. | — | 6,9 | Glostrup |
| 459 | SB 59 ApS | 74,8% | 586.171 kr. | 1 | 6,4 | Glostrup |
| 460 | VISION CLOTHING ApS | 74,8% | 217.668 kr. | 2 | 6,6 | Glostrup |
| 461 | ISAR Group ApS | 74,7% | -8.750 kr. | — | 6,4 | Glostrup |
| 462 | MURERFIRMAET SANDER ApS | 74,7% | 369.669 kr. | 1 | 5,2 | Glostrup |
| 463 | EE ApS | 74,4% | 65.781 kr. | 1 | 5,7 | Glostrup |
| 464 | ORTEC NORDIC A/S | 74,4% | 6,5 mio. kr. | 8 | 6,4 | Glostrup |
| 465 | TFO Ejendomme ApS | 74,3% | 93.275 kr. | — | 7,3 | Glostrup |
| 466 | AGILENT TECHNOLOGIES DENMARK ApS | 74,3% | 1,0 mia. kr. | 727 | 9,4 | Glostrup |
| 467 | MR:EC ApS | 74,1% | 1,1 mio. kr. | 1 | 6,3 | Glostrup |
| 468 | Bay Digital ApS | 74,1% | 122.756 kr. | — | 7,1 | Glostrup |
| 469 | Sabik Offshore Denmark ApS | 74,1% | 5,7 mio. kr. | 9 | 6,7 | Glostrup |
| 470 | ScandiCement ApS | 74,0% | -10.352 kr. | — | 7,2 | Glostrup |
| 471 | V.Sadzik Holding ApS | 74,0% | 0 kr. | — | 6,0 | Glostrup |
| 472 | IMO LINEA ApS | 73,8% | -279.392 kr. | 2 | 5,6 | Glostrup |
| 473 | L.S.A. Holding ApS | 73,5% | -13.564 kr. | — | 5,5 | Glostrup |
| 474 | Haveservice Sjælland ApS | 73,5% | 158.747 kr. | — | 7,3 | Glostrup |
| 475 | Gandur ApS | 73,4% | 6.443 kr. | 1 | 5,2 | Glostrup |
| 476 | mk-ceramics ApS | 72,9% | 1,7 mio. kr. | 7 | 5,5 | Glostrup |
| 477 | EJENDOMSANPARTSSELSKABET. VESTERBROGADE 87 I KØBENHAVN | 72,4% | — | — | 7,8 | Glostrup |
| 478 | EJENDOMSAKTIESELSKABET TVÆRAGERHUS | 72,3% | 84.624 kr. | — | 8,5 | Glostrup |
| 479 | AgroWingman ApS | 72,3% | 1,0 mio. kr. | 1 | 6,3 | Glostrup |
| 480 | SA PLEJE APS | 72,3% | -3.245 kr. | — | 5,7 | Glostrup |
| 481 | KOMPLEMENTARSELSKABET NYAGER 15-17 BRØNDBY ApS | 72,2% | 17.250 kr. | — | 6,6 | Glostrup |
| 482 | Din Studios ApS | 71,9% | -9.890 kr. | — | 6,7 | Glostrup |
| 483 | I.B. Holding ApS | 71,8% | -260 kr. | — | 6,5 | Glostrup |
| 484 | 123 SKADESERVICE ApS | 71,8% | 8.226 kr. | — | 6,8 | Glostrup |
| 485 | JK SuperVask ApS | 71,7% | 1,8 mio. kr. | 5 | 7,2 | Glostrup |
| 486 | GLOSTRUP MIDTBY ApS | 71,5% | 978.867 kr. | — | 6,4 | Glostrup |
| 487 | C4IT ApS | 71,1% | 2,0 mio. kr. | 2 | 7,4 | Glostrup |
| 488 | SGA Kiosk 11 ApS | 71,0% | -1.710 kr. | — | 7,2 | Glostrup |
| 489 | ERP SYSTEMS ApS | 70,9% | 352.389 kr. | 1 | 5,6 | Glostrup |
| 490 | Nøddekær Holding ApS | 70,7% | -117.976 kr. | — | 6,4 | Glostrup |
| 491 | SB Kruse Holding ApS | 70,5% | 0 kr. | — | 5,7 | Glostrup |
| 492 | INDENTION HOLDING ApS | 70,3% | — | — | 7,0 | Glostrup |
| 493 | Jim Groser Holding ApS | 70,3% | 0 kr. | — | 6,7 | Glostrup |
| 494 | A-Maler ApS | 70,2% | 3,1 mio. kr. | 15 | 6,1 | Glostrup |
| 495 | ProRoom ApS | 70,0% | 57.836 kr. | — | 6,8 | Glostrup |
| 496 | GLOSTRUP SMØRREBRØD ApS | 70,0% | 2,3 mio. kr. | 7 | 6,9 | Glostrup |
| 497 | ABCare Danmark ApS | 69,9% | 464.524 kr. | 1 | 4,7 | Glostrup |
| 498 | Hundborg Consult ApS | 69,9% | -29.134 kr. | — | 5,8 | Glostrup |
| 499 | A.D Firma ApS | 69,7% | 546.038 kr. | 2 | 6,7 | Glostrup |
| 500 | VES ADVOKATER ADVOKATAKTIESELSKAB | 69,6% | 11,1 mio. kr. | 11 | 7,8 | Glostrup |
Viser 451–500 af Top 500