Største virksomheder i Glostrup efter soliditetsgrad
| # | Virksomhed | Soliditetsgrad | Omsætning | Ansatte | Kreditscore | By |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 351 | DAMMO ApS | 85,5% | -228.540 kr. | — | 6,2 | Glostrup |
| 352 | STILBYG ApS | 85,5% | 749.662 kr. | 2 | 6,3 | Glostrup |
| 353 | GLARMESTER NIELS NIELSEN ApS | 85,5% | 1,0 mio. kr. | 1 | 6,8 | Glostrup |
| 354 | WISCO ApS | 85,5% | 213.642 kr. | 1 | 5,9 | Glostrup |
| 355 | Ikano Bolig A/S | 85,4% | 16,3 mio. kr. | 11 | 8,0 | Glostrup |
| 356 | JLE HOLDING ApS | 85,4% | -35.328 kr. | — | 7,7 | Glostrup |
| 357 | SPARTA BILER ApS | 85,3% | 42.106 kr. | 2 | 5,8 | Glostrup |
| 358 | ES Consulting ApS | 85,0% | 1,6 mio. kr. | 2 | 7,5 | Glostrup |
| 359 | GF KOMMUNAL F. M. B. A. | 84,9% | 10,7 mio. kr. | 17 | 6,2 | Glostrup |
| 360 | TUSO ApS | 84,5% | 11,0 mio. kr. | 32 | 7,7 | Glostrup |
| 361 | SAIF HOLDING ApS | 84,5% | -9.625 kr. | — | 6,2 | Glostrup |
| 362 | Wismo Group A/S | 84,4% | 542,1 mio. kr. | 66 | 9,7 | Glostrup |
| 363 | HUGO SVANEENG HOLDING ApS | 84,4% | -149.876 kr. | — | 7,0 | Glostrup |
| 364 | MAMC Administration ApS | 84,4% | -25.750 kr. | — | 6,7 | Glostrup |
| 365 | Dansk Autoklave og Vaske Teknik ApS | 84,3% | 852.066 kr. | 2 | 5,4 | Glostrup |
| 366 | Kolasinac Holding ApS | 84,2% | -4.894 kr. | — | 5,5 | Glostrup |
| 367 | BALTZERSEN HOLDING ApS | 84,2% | 111.312 kr. | — | 7,6 | Glostrup |
| 368 | Fonden Varefakta | 84,1% | 13,2 mio. kr. | 22 | 7,0 | Glostrup |
| 369 | Holdingselskabet af 27/8 2015 ApS | 84,1% | — | — | 7,7 | Glostrup |
| 370 | VilhKorn Holding ApS | 83,7% | -10.333 kr. | — | 6,1 | Glostrup |
| 371 | Progression - mere socialt arbejde ApS | 83,7% | 13,4 mio. kr. | 36 | 8,2 | Glostrup |
| 372 | HØJLYNGEN HOLDING A/S | 83,7% | -6.126 kr. | — | 6,6 | Glostrup |
| 373 | EJENDOMSSELSKABET GNN ApS | 83,5% | 38.762 kr. | — | 7,4 | Glostrup |
| 374 | MILJØPARTNER ApS | 83,5% | — | — | 9,1 | Glostrup |
| 375 | B.. B. & L. OTTENSTEN HOLDING ApS | 83,3% | -6.687 kr. | — | 6,1 | Glostrup |
| 376 | DEN SELVEJENDE INSTITUTION INGES KATTEHJEM | 83,2% | 148.498 kr. | 25 | 6,0 | Glostrup |
| 377 | SAK Aviator ApS | 83,0% | -3.882 kr. | — | 6,7 | Glostrup |
| 378 | Vakif Begravelse ApS | 83,0% | 1,9 mio. kr. | 3 | 6,2 | Glostrup |
| 379 | Frederik-Ipsen Holding ApS | 83,0% | -9.375 kr. | — | 7,2 | Glostrup |
| 380 | MS Mobility Service 5 ApS | 82,8% | 1,5 mio. kr. | 1 | 6,4 | Glostrup |
| 381 | Vangskov Holding ApS | 82,8% | -6.438 kr. | — | 7,0 | Glostrup |
| 382 | Thunder Holding ApS | 82,7% | — | — | 7,0 | Glostrup |
| 383 | DABE BOLIGER ApS | 82,3% | 480.550 kr. | 2 | 6,2 | Glostrup |
| 384 | INFUSION ApS | 82,3% | 627.733 kr. | 2 | 6,2 | Glostrup |
| 385 | SoHoMe ApS | 82,0% | 64.757 kr. | — | 7,4 | Glostrup |
| 386 | Taxivognmand Bjarne Petersen ApS | 81,3% | 207.331 kr. | 1 | 5,2 | Glostrup |
| 387 | ESP DK ApS | 81,3% | 1,7 mio. kr. | 5 | 6,9 | Glostrup |
| 388 | VJ HOLDING AF 2015 ApS | 81,3% | -12.714 kr. | — | 6,3 | Glostrup |
| 389 | EJENDOMSSELSKABET AF 1975 A/S | 81,1% | 2,2 mio. kr. | — | 7,9 | Glostrup |
| 390 | FIGAF ApS | 81,0% | 4,5 mio. kr. | 4 | 7,3 | Glostrup |
| 391 | Lars Nørgaard ApS | 80,9% | 983.114 kr. | 1 | 6,3 | Glostrup |
| 392 | Amor Glostrup ApS | 80,8% | 2,6 mio. kr. | 8 | 5,5 | Glostrup |
| 393 | PCL INVEST 2009 ApS | 80,8% | 4,1 mio. kr. | — | 7,4 | Glostrup |
| 394 | GabuTech ApS | 80,8% | 416.536 kr. | 1 | 7,2 | Glostrup |
| 395 | D&E Hydrate ApS | 80,7% | 1,7 mio. kr. | 1 | 7,1 | Glostrup |
| 396 | Niemann Enterprises ApS | 80,5% | 721.307 kr. | 1 | 7,2 | Glostrup |
| 397 | Next Horizon ApS | 80,5% | 754.189 kr. | — | 7,8 | Glostrup |
| 398 | SYNC ApS | 80,5% | 532.876 kr. | — | 7,8 | Glostrup |
| 399 | EMCE HOLDING AKTIESELSKAB | 80,4% | -157.468 kr. | 2 | 6,9 | Glostrup |
| 400 | Ventilux Entreprise ApS | 80,4% | -7.663 kr. | 1 | 4,7 | Glostrup |
Viser 351–400 af Top 500