Største virksomheder i Egedal efter soliditetsgrad
| # | Virksomhed | Soliditetsgrad | Omsætning | Ansatte | Kreditscore | By |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 401 | EMH INVEST ApS | 97,1% | -99.220 kr. | — | 7,4 | Ølstykke |
| 402 | SØREN BOISEN HOLDING ApS | 97,1% | -7.189 kr. | — | 6,7 | Ølstykke |
| 403 | ProAid Medical Group ApS | 97,1% | 35.258 kr. | 2 | 6,1 | Ølstykke |
| 404 | HOLDING CN ApS | 97,1% | -27.988 kr. | — | 6,8 | Stenløse |
| 405 | J. B. Christensen Holding ApS | 97,1% | 46.739 kr. | — | 6,8 | Smørum |
| 406 | C Skaaning Holding ApS | 97,1% | 0 kr. | — | 7,3 | Smørum |
| 407 | J. RØNNEST HOLDING ApS | 97,1% | -21.415 kr. | — | 6,7 | Stenløse |
| 408 | La Max Holding ApS | 97,0% | -14.694 kr. | — | 7,1 | Stenløse |
| 409 | Volle ApS | 97,0% | 0 kr. | — | 6,5 | Smørum |
| 410 | JALC HOLDING ApS | 97,0% | -8.154 kr. | 1 | 6,0 | Smørum |
| 411 | J. REEH HOLDING ApS | 97,0% | -931.375 kr. | — | 8,3 | Smørum |
| 412 | DMEE Holding ApS | 97,0% | -13.215 kr. | — | 5,7 | Smørum |
| 413 | KIT INVEST ApS | 96,9% | 189.400 kr. | 1 | 6,1 | Smørum |
| 414 | Pii Property ApS | 96,9% | -5.223 kr. | 1 | 5,6 | Stenløse |
| 415 | Talents Holding ApS | 96,9% | -2.591 kr. | — | 5,8 | Smørum |
| 416 | JJepsen Holding ApS | 96,9% | -5.523 kr. | — | 5,9 | Stenløse |
| 417 | Gramether Holding ApS | 96,9% | -11.098 kr. | — | 7,4 | Veksø Sjælland |
| 418 | SKL HOLDING ApS | 96,9% | -96.892 kr. | — | 7,1 | Stenløse |
| 419 | MOKA Godsforvaltning ApS | 96,9% | — | — | 6,6 | Stenløse |
| 420 | SCHANTZ VVS HOLDING ApS | 96,8% | -1.503 kr. | — | 7,2 | Smørum |
| 421 | Wennike Ventures ApS | 96,8% | -3.300 kr. | — | 6,6 | Ølstykke |
| 422 | Lorentzen Capital Holding ApS | 96,8% | -5.035 kr. | — | 6,7 | Stenløse |
| 423 | MALENE GIRSEL HOLDING ApS | 96,8% | -5.000 kr. | — | 6,9 | Ølstykke |
| 424 | HHR INVEST ApS | 96,8% | -11.874 kr. | — | 6,7 | Ølstykke |
| 425 | Sophia Capital ApS | 96,8% | -8.084 kr. | — | 5,7 | Slangerup |
| 426 | FRAUSING EJENDOMSSERVICE ApS | 96,7% | 933.072 kr. | 2 | 6,4 | Ølstykke |
| 427 | SILIA-JKM ApS | 96,7% | 0 kr. | — | 6,3 | Ølstykke |
| 428 | AUDISPECIALISTEN HOLDING ApS | 96,6% | -8.274 kr. | — | 7,7 | Smørum |
| 429 | MAXX Entertainment ApS | 96,6% | 69.755 kr. | 1 | 6,1 | Ølstykke |
| 430 | Lemakamo ApS | 96,6% | -1.713 kr. | — | 5,6 | Stenløse |
| 431 | LUND EGEDAL HOLDING ADVOKAT ApS | 96,5% | -7.215 kr. | — | 7,2 | Stenløse |
| 432 | TRS CONSULTING ApS | 96,5% | -18.576 kr. | 2 | 5,4 | Smørum |
| 433 | Munk Jensen IT ApS | 96,5% | 1,5 mio. kr. | 1 | 6,6 | Smørum |
| 434 | HOUGAARD & KOEFOED A/S | 96,5% | 7,6 mio. kr. | 1 | 6,7 | Ølstykke |
| 435 | TAANING HOLDING ApS | 96,4% | -4.000 kr. | — | 6,1 | Stenløse |
| 436 | Reggelsen Invest ApS | 96,4% | -8.949 kr. | — | 5,6 | Smørum |
| 437 | OZQA ApS | 96,4% | 76.579 kr. | — | 8,2 | Stenløse |
| 438 | William Demant Fonden | 96,3% | — | 4 | 8,7 | Smørum |
| 439 | Tid til nærvær ApS | 96,3% | 5.440 kr. | — | 6,3 | Ølstykke |
| 440 | K Wind Holding ApS | 96,3% | -7.505 kr. | — | 5,9 | Stenløse |
| 441 | SMEDEN ApS | 96,3% | -5.760 kr. | — | 5,4 | Smørum |
| 442 | Exacta Ejendomme ApS | 96,2% | -9.255 kr. | — | 6,2 | Smørum |
| 443 | VILLY LARSEN HOLDING ApS | 96,2% | 0 kr. | — | 6,7 | Ølstykke |
| 444 | Tommy Rudberg Holding ApS | 96,2% | -7.678 kr. | — | 7,0 | Smørum |
| 445 | DiCeAm ApS | 96,1% | -2.060 kr. | 3 | 6,5 | Veksø Sjælland |
| 446 | RISBJEG HOLDING ApS | 96,1% | -238.587 kr. | 2 | 6,4 | Smørum |
| 447 | A. Kornum Holding ApS | 96,1% | -28.171 kr. | — | 6,6 | Smørum |
| 448 | Lysgaard Kristensen Holding ApS | 96,0% | -1.154 kr. | — | 6,7 | Ølstykke |
| 449 | AWN Holding ApS | 96,0% | -9.375 kr. | — | 6,5 | Ølstykke |
| 450 | JAN LINDEN HOLDING ApS | 96,0% | -77.681 kr. | 2 | 5,9 | Veksø Sjælland |
Viser 401–450 af Top 500