Største virksomheder i Egedal efter soliditetsgrad
| # | Virksomhed | Soliditetsgrad | Omsætning | Ansatte | Kreditscore | By |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 51 | Waikiki Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,3 | Ølstykke |
| 52 | Mantov Holding ApS | 100,0% | — | — | 6,5 | Stenløse |
| 53 | CA Construction ApS | 100,0% | — | — | 6,2 | Stenløse |
| 54 | Dakos Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,3 | Stenløse |
| 55 | Dirch Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,4 | Stenløse |
| 56 | BioGram Holding ApS | 100,0% | -903 kr. | — | 6,7 | Ølstykke |
| 57 | MHK Logistic ApS | 100,0% | — | — | 6,4 | Stenløse |
| 58 | KIROS ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,4 | Ølstykke |
| 59 | Inekci ApS | 100,0% | -28.675 kr. | — | 6,0 | Stenløse |
| 60 | Tusborg ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 5,7 | Ølstykke |
| 61 | Vagtdivisionen Event ApS | 100,0% | -8.890 kr. | — | 6,2 | Ølstykke |
| 62 | A. Riis Holding ApS | 100,0% | — | — | 6,3 | Ølstykke |
| 63 | Infra Blue ApS | 100,0% | — | — | 6,2 | Stenløse |
| 64 | Bankjuristen ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,8 | Stenløse |
| 65 | Kaarsberg Entreprise ApS | 100,0% | — | 1 | 5,2 | Ølstykke |
| 66 | Jepjøn Holding ApS | 100,0% | — | — | 6,2 | Ølstykke |
| 67 | Rode Hamann Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,3 | Ølstykke |
| 68 | Jan Ludvigsen Holding ApS | 100,0% | -140 kr. | — | 5,8 | Stenløse |
| 69 | Nord-top group ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,2 | Ølstykke |
| 70 | Zamany Holding ApS | 100,0% | -3.251 kr. | — | 5,7 | Smørum |
| 71 | Lindgi Consulting ApS | 100,0% | -6.061 kr. | — | 6,6 | Stenløse |
| 72 | ZAMA ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 5,9 | Smørum |
| 73 | Bubba & Friends ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 5,6 | Slangerup |
| 74 | Alviro Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,2 | Stenløse |
| 75 | RKBN Holding ApS | 100,0% | — | — | 6,2 | Stenløse |
| 76 | Garsdal Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,0 | Ølstykke |
| 77 | NLH investments ApS | 100,0% | — | — | 6,2 | Ølstykke |
| 78 | VAG Parts and Cars ApS | 100,0% | -25.455 kr. | — | 5,7 | Veksø Sjælland |
| 79 | DannebrogHolding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,2 | Stenløse |
| 80 | 369 Prime ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,6 | Smørum |
| 81 | RKB Invest Group ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 5,9 | Stenløse |
| 82 | BEY INVEST HOLDING ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,1 | Smørum |
| 83 | Restaurant & Cafe Liva ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,1 | Ølstykke |
| 84 | Uldall-Jessen Holding Aps | 100,0% | -6.285 kr. | — | 6,8 | Stenløse |
| 85 | NOIS Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,8 | Ølstykke |
| 86 | PLH Invest ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,0 | Smørum |
| 87 | Murermester Uldall-Jessen ApS | 100,0% | 322.000 kr. | 1 | 7,1 | Stenløse |
| 88 | K-lump Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,3 | Stenløse |
| 89 | Søren Bjerre Holding ApS | 100,0% | — | — | 7,1 | Stenløse |
| 90 | Safe2box ApS | 100,0% | -6.215 kr. | — | 7,1 | Stenløse |
| 91 | Schach Consulting ApS | 100,0% | -13.944 kr. | — | 7,2 | Smørum |
| 92 | HCMs ApS | 100,0% | -2.419 kr. | — | 6,8 | Stenløse |
| 93 | D/Luxe Bakery APS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,0 | Stenløse |
| 94 | Oiven Group ApS | 100,0% | — | — | 7,3 | Ølstykke |
| 95 | ADIB Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,0 | Stenløse |
| 96 | OBR Jewelry Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,0 | Stenløse |
| 97 | KN AUTOLAKERING & SKADESERVICE ApS | 100,0% | -5.140 kr. | — | 7,1 | Stenløse |
| 98 | OBR Jewelry ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,2 | Stenløse |
| 99 | Lundbye Holding ApS | 100,0% | -2.419 kr. | — | 6,7 | Ølstykke |
| 100 | TopFone Sjælland ApS | 100,0% | -5.850 kr. | — | 6,7 | Stenløse |
Viser 51–100 af Top 500