Største virksomheder i Egedal efter soliditetsgrad
| # | Virksomhed | Soliditetsgrad | Omsætning | Ansatte | Kreditscore | By |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 151 | MAGIMO ApS | 99,8% | -153.935 kr. | 2 | 4,7 | Veksø Sjælland |
| 152 | LENE HILDEBRANDT HOLDING ApS | 99,8% | -11.000 kr. | — | 7,1 | Stenløse |
| 153 | BO JENSEN HOLDING 2013 ApS | 99,8% | -1.668 kr. | — | 6,7 | Smørum |
| 154 | Evan K Holding ApS | 99,8% | -1.907 kr. | 1 | 5,7 | Smørum |
| 155 | 4kant Holding ApS | 99,8% | -5.625 kr. | — | 7,1 | Veksø Sjælland |
| 156 | LisDan Holding ApS | 99,8% | 0 kr. | — | 7,1 | Smørum |
| 157 | FAM. NIELSEN ApS | 99,8% | -12.808 kr. | 1 | 5,5 | Smørum |
| 158 | F-O HOLDING ApS | 99,8% | -35 kr. | — | 6,4 | Smørum |
| 159 | DAMA Holding 2021 ApS | 99,8% | -12.461 kr. | 1 | 5,8 | Stenløse |
| 160 | Lundsgaard equity ApS | 99,8% | -15.326 kr. | — | 6,9 | Smørum |
| 161 | MRC HOLDING ApS | 99,8% | -21.000 kr. | 1 | 5,7 | Smørum |
| 162 | 4M&M Holding ApS | 99,8% | -5.816 kr. | — | 6,4 | Smørum |
| 163 | JENS ERIK HOLDING ApS | 99,8% | -9.748 kr. | — | 7,0 | Stenløse |
| 164 | JK DATA 2000 ApS | 99,8% | 89.415 kr. | 1 | 6,4 | Ølstykke |
| 165 | Marianne Holme Holding ApS | 99,7% | -8.281 kr. | — | 7,2 | Smørum |
| 166 | Nicolai Damgaard Holding 2021 ApS | 99,7% | -2.501 kr. | — | 7,0 | Stenløse |
| 167 | FORTUNA-ESTATE ApS | 99,7% | -188.271 kr. | 1 | 6,0 | Slangerup |
| 168 | WDW Holding ApS | 99,7% | -5.099 kr. | — | 6,7 | Ølstykke |
| 169 | Sheauv 2017 ApS | 99,7% | -20.932 kr. | — | 6,9 | Smørum |
| 170 | MAX HANSEN HOLDING ApS | 99,7% | — | — | 6,3 | Ølstykke |
| 171 | POMIT ApS | 99,7% | -124.323 kr. | — | 5,8 | Ølstykke |
| 172 | BONDE HILSTRØM HOLDING ApS | 99,7% | -17.250 kr. | — | 6,8 | Slangerup |
| 173 | MZ ApS | 99,7% | -8.819 kr. | — | 6,9 | Ølstykke |
| 174 | Kolstrup Holding ApS | 99,7% | -9.207 kr. | — | 6,4 | Ølstykke |
| 175 | Hedme Holding ApS | 99,7% | -59.064 kr. | 1 | 6,5 | Ølstykke |
| 176 | POUL SLOTH ApS | 99,7% | 266.077 kr. | 2 | 6,2 | Veksø Sjælland |
| 177 | Hauerslev Invest ApS | 99,7% | 0 kr. | — | 6,0 | Ølstykke |
| 178 | PANZIO HOLDING ApS | 99,7% | -32.985 kr. | — | 6,9 | Smørum |
| 179 | JCA ApS | 99,7% | -12.239 kr. | — | 6,1 | Ølstykke |
| 180 | PKJ68 Holding Aps | 99,7% | -10.105 kr. | 2 | 6,0 | Ølstykke |
| 181 | NIELS ANDERSEN HOLDING ApS | 99,7% | -16.136 kr. | 2 | 5,7 | Smørum |
| 182 | DOWIS HOLDING ApS | 99,7% | -27.198 kr. | — | 6,7 | Stenløse |
| 183 | SØEBORG HOLDING ApS | 99,7% | -13.167 kr. | — | 6,8 | Stenløse |
| 184 | ALUN ApS | 99,7% | -17.500 kr. | — | 7,1 | Stenløse |
| 185 | KRAG INVEST ApS | 99,6% | -57.281 kr. | — | 6,6 | Smørum |
| 186 | JA HOLDING AF 1. JUNI 2014 ApS | 99,6% | -72.065 kr. | 1 | 6,1 | Smørum |
| 187 | CENTRAL EUROPEAN FOOD PRODUCTION COMPANY ApS | 99,6% | -9.500 kr. | — | 8,3 | Ølstykke |
| 188 | HENRIK JUNKER SØRENSEN HOLDING ApS | 99,6% | 0 kr. | — | 7,0 | Smørum |
| 189 | BENT KJELDAHL ApS | 99,6% | 0 kr. | 1 | 5,4 | Smørum |
| 190 | KSM Holdingselskab ApS | 99,6% | -19.010 kr. | — | 7,5 | Ølstykke |
| 191 | Anette Nørgaard Holding ApS | 99,6% | -16.052 kr. | — | 7,3 | Smørum |
| 192 | MO 2010 HOLDING ApS | 99,6% | -15.969 kr. | — | 6,6 | Smørum |
| 193 | KURT THOSTRUP HOLDING ApS | 99,6% | -13.380 kr. | 1 | 5,9 | Stenløse |
| 194 | RDM HOLDING ApS | 99,6% | -8.751 kr. | — | 6,7 | Ølstykke |
| 195 | BUGGE ApS | 99,6% | -65.576 kr. | — | 6,2 | Veksø Sjælland |
| 196 | Pindso Holding ApS | 99,6% | -26.490 kr. | — | 7,2 | Ølstykke |
| 197 | T.K Holding ApS | 99,6% | -12.326 kr. | — | 6,6 | Ølstykke |
| 198 | GIZA HOLDING ApS | 99,6% | -11.378 kr. | — | 6,9 | Smørum |
| 199 | MADS RUDBÆK HOLDING ApS | 99,6% | -7.857 kr. | — | 7,0 | Ølstykke |
| 200 | Numquam magis ApS | 99,6% | — | — | 6,1 | Ølstykke |
Viser 151–200 af Top 500