Største virksomheder i Egedal efter soliditetsgrad
| # | Virksomhed | Soliditetsgrad | Omsætning | Ansatte | Kreditscore | By |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 451 | JAN LINDEN HOLDING ApS | 96,0% | -77.681 kr. | 2 | 5,9 | Veksø Sjælland |
| 452 | Bent L. Holding ApS | 96,0% | -7.250 kr. | — | 6,9 | Stenløse |
| 453 | DTP SERVICE A/S | 96,0% | 1,2 mio. kr. | 1 | 7,4 | Smørum |
| 454 | MAILCORP ApS | 95,9% | -7.741 kr. | — | 6,4 | Veksø Sjælland |
| 455 | PETER F. LARSEN HOLDING ApS | 95,9% | -48.015 kr. | 1 | 5,9 | Smørum |
| 456 | HOLM LUNDEMAN HOLDING ApS | 95,9% | -42.430 kr. | — | 6,2 | Smørum |
| 457 | JEMICH HOLDING ApS | 95,8% | -142.958 kr. | — | 7,0 | Ølstykke |
| 458 | Riff Lillebæk Holding ApS | 95,8% | -9.813 kr. | — | 7,0 | Ølstykke |
| 459 | ØB 1985 ApS | 95,8% | -44.223 kr. | 1 | 6,2 | Ølstykke |
| 460 | Frost Family ApS | 95,8% | -10.625 kr. | — | 5,9 | Smørum |
| 461 | Tandlægeholdingselskabet Tanddoktoren ApS | 95,8% | -38.904 kr. | — | 5,8 | Slangerup |
| 462 | Line Egelund Pedersen Holding ApS | 95,8% | -4.473 kr. | — | 6,4 | Stenløse |
| 463 | Weye Holding ApS | 95,8% | 26.942 kr. | — | 7,1 | Smørum |
| 464 | Esperia Farum ApS | 95,8% | 680.221 kr. | 5 | 6,1 | Smørum |
| 465 | M. SKAANING HOLDING II ApS | 95,6% | -33.614 kr. | — | 6,9 | Stenløse |
| 466 | CRK HOLDING ApS | 95,6% | -7.500 kr. | — | 6,7 | Stenløse |
| 467 | BAGGER-NIELSEN HOLDING ApS | 95,6% | -39.803 kr. | 1 | 6,1 | Ølstykke |
| 468 | FALKON ApS RÅDGIVENDE INGENIØRER F.R.I. | 95,6% | -21.253 kr. | 1 | 6,5 | Smørum |
| 469 | Castian Holding ApS | 95,6% | -3.079 kr. | — | 6,8 | Stenløse |
| 470 | OLE STANLEY ELKJÆR ApS | 95,6% | -34.902 kr. | — | 6,4 | Ølstykke |
| 471 | M. SKAANING HOLDING ApS | 95,5% | — | — | 7,2 | Stenløse |
| 472 | A6 HOLDING ApS | 95,5% | -47.110 kr. | — | 7,5 | Ølstykke |
| 473 | BuoyInvest ApS | 95,5% | 0 kr. | — | 6,3 | Stenløse |
| 474 | C. LAURIDSEN HOLDING ApS | 95,4% | -10.631 kr. | — | 6,6 | Smørum |
| 475 | VELOMOBILCENTER.DK ApS | 95,4% | 18.418 kr. | 1 | 6,6 | Stenløse |
| 476 | JOHAN KOLD HOLDING ApS | 95,4% | -11.647 kr. | — | 6,2 | Ølstykke |
| 477 | Ziegenfeldt Holding ApS | 95,4% | 95.700 kr. | — | 6,3 | Ølstykke |
| 478 | EMM HOLDING 2016 ApS | 95,4% | -36.443 kr. | — | 7,0 | Stenløse |
| 479 | FRANCK HOLDING ApS | 95,4% | -34.586 kr. | — | 7,7 | Stenløse |
| 480 | EJENDOMMEN RINGBAKKEN 10 ApS | 95,4% | 139.556 kr. | — | 7,4 | Stenløse |
| 481 | Lime Capital ApS | 95,3% | -8.171 kr. | — | 5,7 | Smørum |
| 482 | NC HOLDING 2000 ApS | 95,3% | -47.333 kr. | — | 6,7 | Stenløse |
| 483 | JSK Container Holding ApS | 95,3% | -4.437 kr. | — | 7,1 | Ølstykke |
| 484 | P&P Diamonds ApS | 95,3% | 65.125 kr. | — | 6,5 | Smørum |
| 485 | JLA Finans ApS | 95,3% | -1.875 kr. | — | 6,8 | Ølstykke |
| 486 | Dicode Holding ApS | 95,2% | 0 kr. | — | 6,2 | Smørum |
| 487 | BBRS Holding ApS | 95,2% | 0 kr. | — | 7,1 | Smørum |
| 488 | MICHAEL VESTERGAARD HOLDING ApS | 95,2% | -8.915 kr. | — | 6,6 | Smørum |
| 489 | MKT Holding 2020 ApS | 95,2% | -4.624 kr. | — | 6,1 | Ølstykke |
| 490 | ALPINE METAL TECH DENMARK ApS | 95,2% | 4,3 mio. kr. | 5 | 7,4 | Stenløse |
| 491 | HOLDINGSELSKABET 01.12.2016 APS | 95,2% | 65.203 kr. | — | 6,0 | Stenløse |
| 492 | EGEDAL ANLÆG HOLDING ApS | 95,1% | -14.849 kr. | — | 6,5 | Ølstykke |
| 493 | SYTRACKS ApS | 95,1% | 25.197 kr. | — | 7,3 | Stenløse |
| 494 | TR af 6/4 2015 ApS | 95,0% | -24.670 kr. | 1 | 5,7 | Ølstykke |
| 495 | JOHN ONSTRUP HOLDING ApS | 95,0% | -13.771 kr. | — | 6,4 | Smørum |
| 496 | LSO Holding ApS | 95,0% | -8.400 kr. | — | 6,9 | Stenløse |
| 497 | TPM DATA ApS | 95,0% | 1,1 mio. kr. | 2 | 7,1 | Smørum |
| 498 | MJ Holding 2022 ApS | 95,0% | -5.525 kr. | — | 6,1 | Stenløse |
| 499 | Entire Ejendomme ApS | 95,0% | -1.562 kr. | — | 7,0 | Smørum |
| 500 | MMKB ApS | 95,0% | -18.629 kr. | — | 7,5 | Smørum |
Viser 451–500 af Top 500