Største virksomheder i Egedal efter soliditetsgrad
| # | Virksomhed | Soliditetsgrad | Omsætning | Ansatte | Kreditscore | By |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 251 | MICHAN HOLDING ApS | 99,2% | -10.781 kr. | — | 6,5 | Ølstykke |
| 252 | Khan Holding ApS | 99,2% | -8.973 kr. | — | 6,2 | Stenløse |
| 253 | Kreative Kasper ApS | 99,2% | -25.343 kr. | — | 7,1 | Smørum |
| 254 | Søsum Kapital ApS | 99,2% | -10.625 kr. | — | 6,3 | Veksø Sjælland |
| 255 | QBIT HOLDING ApS | 99,1% | 18.769 kr. | — | 5,9 | Stenløse |
| 256 | Relevant Holding 2018 ApS | 99,1% | -37.500 kr. | — | 7,3 | Stenløse |
| 257 | Putts Projects Holding ApS | 99,1% | -44.862 kr. | — | 7,1 | Stenløse |
| 258 | CHAR HOLDING ApS | 99,1% | -10.909 kr. | — | 6,7 | Ølstykke |
| 259 | Ole Stilling Holding ApS | 99,1% | -14.261 kr. | — | 6,5 | Smørum |
| 260 | Fred Frost ApS | 99,1% | -6.877 kr. | — | 6,9 | Smørum |
| 261 | Storgaards Holding ApS | 99,1% | -12.161 kr. | — | 6,6 | Stenløse |
| 262 | Holding BMC ApS | 99,1% | -141.408 kr. | — | 6,8 | Veksø Sjælland |
| 263 | JJV OLSEN HOLDING ApS | 99,1% | -41.319 kr. | — | 6,5 | Smørum |
| 264 | BML HOLDING ApS | 99,1% | -95.942 kr. | 1 | 5,2 | Smørum |
| 265 | Complize ApS | 99,1% | -8.848 kr. | — | 6,3 | Veksø Sjælland |
| 266 | Naim Ljatifi Holding ApS | 99,1% | -12.568 kr. | — | 7,2 | Smørum |
| 267 | MADS REFSHAUGE HOLDING ApS | 99,0% | -278.041 kr. | — | 7,7 | Stenløse |
| 268 | GHODT CONSULT ApS | 99,0% | -248.379 kr. | 1 | 6,6 | Stenløse |
| 269 | BENNY KRYGER OLSEN HOLDING ApS | 99,0% | -33.576 kr. | — | 6,2 | Stenløse |
| 270 | Rode Consult ApS | 99,0% | 241.634 kr. | — | 6,5 | Ølstykke |
| 271 | Annelise Holme Holding ApS | 99,0% | -10.902 kr. | — | 6,9 | Stenløse |
| 272 | Enggaard Holding 2018 ApS | 99,0% | -5.802 kr. | — | 6,5 | Stenløse |
| 273 | HKT INVEST ApS | 99,0% | 28.375 kr. | — | 7,6 | Stenløse |
| 274 | LYSMOSE ApS | 99,0% | -52.759 kr. | — | 7,4 | Stenløse |
| 275 | BURESØ INVEST ApS | 99,0% | -172.477 kr. | 3 | 8,1 | Slangerup |
| 276 | BOS Holding 2002 ApS | 98,9% | -21.835 kr. | — | 6,9 | Smørum |
| 277 | PBR Holding af 2020 ApS | 98,9% | 588 kr. | — | 6,3 | Stenløse |
| 278 | Silfur Invest ApS | 98,9% | -29.250 kr. | — | 6,7 | Ølstykke |
| 279 | Duckert Holding ApS | 98,9% | -6.875 kr. | — | 6,6 | Ølstykke |
| 280 | PLM FINANS ApS | 98,9% | -5.153 kr. | — | 6,2 | Ølstykke |
| 281 | T. HILLIGSØE ApS | 98,9% | -274.089 kr. | — | 8,0 | Stenløse |
| 282 | JMKM INVEST ApS | 98,9% | -20.394 kr. | — | 6,7 | Stenløse |
| 283 | PJ SEA ApS | 98,8% | -27.335 kr. | — | 6,6 | Ølstykke |
| 284 | CMP HOLDING ApS | 98,8% | -19.355 kr. | — | 6,6 | Smørum |
| 285 | 5Head Holding ApS | 98,8% | -3.494 kr. | — | 5,3 | Stenløse |
| 286 | DK HOLDING, FREDERIKSSUND ApS | 98,8% | -20.479 kr. | — | 6,6 | Veksø Sjælland |
| 287 | 4C GANLØSE HOLDING ApS | 98,8% | 0 kr. | — | 6,1 | Stenløse |
| 288 | EJENDOMSSELSKABET AF 14.10.2009 ApS | 98,8% | -51.435 kr. | — | 6,2 | Veksø Sjælland |
| 289 | TAG INVEST ApS | 98,8% | -20.228 kr. | 1 | 5,6 | Smørum |
| 290 | P4A Holding ApS | 98,8% | -1.000 kr. | — | 7,4 | Veksø Sjælland |
| 291 | DrN Regnskab & Revision ApS | 98,8% | -48.179 kr. | 1 | 5,1 | Smørum |
| 292 | PETER VEST HOLDING ApS | 98,7% | -73.454 kr. | — | 7,2 | Ølstykke |
| 293 | PS AUTOMATIC HOLDING ApS | 98,7% | -10.352 kr. | — | 7,2 | Smørum |
| 294 | SBH Logistik ApS | 98,7% | -904 kr. | — | 6,0 | Ølstykke |
| 295 | ORLA CHRISTENSEN A/S | 98,7% | -20.866 kr. | — | 8,2 | Smørum |
| 296 | PII HOLDING ApS | 98,7% | -3.599 kr. | — | 7,1 | Stenløse |
| 297 | Marlauto ApS | 98,7% | -12.558 kr. | — | 7,1 | Smørum |
| 298 | JMVN Invest ApS | 98,7% | -108.558 kr. | — | 6,9 | Smørum |
| 299 | Tandlægeselskabet Julie Kruse Holding ApS | 98,6% | -10.625 kr. | — | 7,2 | Smørum |
| 300 | Mike Villadsen Holding ApS | 98,6% | -14.566 kr. | — | 7,0 | Ølstykke |
Viser 251–300 af Top 500