Største virksomheder i Egedal efter soliditetsgrad
| # | Virksomhed | Soliditetsgrad | Omsætning | Ansatte | Kreditscore | By |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 351 | Steinmeyer Holding APS | 98,0% | -10.125 kr. | — | 7,0 | Smørum |
| 352 | Chilli Town Invest ApS | 98,0% | 0 kr. | — | 5,9 | Smørum |
| 353 | JEA HOLDING ApS | 98,0% | -17.839 kr. | — | 7,3 | Veksø Sjælland |
| 354 | KOMPLEMENTARSELSKABET ELMACO ApS | 97,9% | -3.250 kr. | — | 6,7 | Stenløse |
| 355 | SG-A Holding ApS | 97,9% | -7.189 kr. | — | 6,3 | Ølstykke |
| 356 | People-led ApS | 97,9% | -5.625 kr. | — | 6,5 | Stenløse |
| 357 | TFA14 Holding ApS | 97,9% | -10.000 kr. | — | 6,6 | Stenløse |
| 358 | Hanida Consulting ApS | 97,9% | 595.900 kr. | 1 | 5,8 | Smørum |
| 359 | 2MV HOLDING ApS | 97,9% | -7.614 kr. | 1 | 5,5 | Smørum |
| 360 | STILLING EJENDOM A/S | 97,9% | -14.454 kr. | — | 7,1 | Smørum |
| 361 | Veierskov Holding ApS | 97,9% | -10.625 kr. | — | 6,7 | Ølstykke |
| 362 | TL Box ApS | 97,8% | -5.625 kr. | — | 7,5 | Stenløse |
| 363 | IHV Holding ApS | 97,8% | 0 kr. | — | 6,3 | Smørum |
| 364 | PosMo ApS | 97,8% | 196.481 kr. | — | 6,5 | Stenløse |
| 365 | PRIAPOS HOLDING ApS | 97,7% | -8.337 kr. | — | 8,1 | Stenløse |
| 366 | Rejnhold-ing ApS | 97,7% | -6.562 kr. | — | 6,4 | Ølstykke |
| 367 | Læge Ingrid Nielsen ApS | 97,7% | 0 kr. | 1 | 4,5 | Smørum |
| 368 | KUNERT ApS | 97,6% | -14.610 kr. | — | 6,0 | Veksø Sjælland |
| 369 | Bjerg1982 Holding ApS | 97,6% | 0 kr. | — | 6,9 | Ølstykke |
| 370 | HAAS HOLDING ApS | 97,6% | -15.750 kr. | — | 7,8 | Ølstykke |
| 371 | WOODBRIDGE ApS | 97,6% | -347.000 kr. | 1 | 7,7 | Veksø Sjælland |
| 372 | I Go For Planet B af 1979 ApS | 97,6% | 229.863 kr. | 2 | 6,3 | Smørum |
| 373 | H. Rosenfelt Holding ApS | 97,6% | -17.031 kr. | — | 6,4 | Ølstykke |
| 374 | Hans Ohrt ApS | 97,5% | 17.061 kr. | 1 | 6,3 | Stenløse |
| 375 | J Seidenfaden Holding ApS | 97,5% | -13.125 kr. | — | 7,2 | Ølstykke |
| 376 | OCN Invest ApS | 97,5% | -24.445 kr. | — | 5,8 | Stenløse |
| 377 | L & L JOHANSEN HOLDING ApS | 97,5% | -17.859 kr. | — | 6,7 | Smørum |
| 378 | MHI A/S | 97,5% | -128.190 kr. | — | 7,0 | Smørum |
| 379 | JANS HOLDING ApS | 97,5% | -18.500 kr. | — | 6,2 | Veksø Sjælland |
| 380 | OKP HOLDING, SMØRUM ApS | 97,5% | 115.232 kr. | — | 8,2 | Smørum |
| 381 | Hanscon Holding ApS | 97,5% | 0 kr. | — | 6,5 | Stenløse |
| 382 | FERN HOLDING ApS | 97,4% | -36.408 kr. | — | 6,6 | Slangerup |
| 383 | SP MANAGEMENT ApS | 97,4% | -14.711 kr. | — | 6,2 | Smørum |
| 384 | KRUSE INVEST ApS | 97,4% | -97.998 kr. | 2 | 6,1 | Stenløse |
| 385 | Egedals Høst ApS | 97,4% | 291.164 kr. | 4 | 7,0 | Stenløse |
| 386 | VASA HOLDING ApS | 97,4% | -18.725 kr. | 2 | 5,5 | Ølstykke |
| 387 | AMCAS HOLDING ApS | 97,3% | — | — | 6,1 | Stenløse |
| 388 | Jesper Rosenmeier Holding ApS | 97,3% | -40.502 kr. | — | 6,8 | Veksø Sjælland |
| 389 | J.H MØLLER ApS | 97,3% | 1,2 mio. kr. | — | 8,0 | Smørum |
| 390 | HAT_CPH_Holding ApS | 97,3% | -21.612 kr. | — | 6,8 | Stenløse |
| 391 | METMAR A/S | 97,3% | 345.328 kr. | — | 8,6 | Stenløse |
| 392 | JMJS Aps | 97,2% | -8.912 kr. | — | 7,1 | Ølstykke |
| 393 | Gartneriet Nestler Holding ApS | 97,2% | — | — | 6,7 | Ølstykke |
| 394 | Stolia ApS | 97,2% | -7.250 kr. | — | 6,2 | Smørum |
| 395 | M R A SMØRUM HOLDING ApS | 97,2% | -7.875 kr. | — | 7,2 | Smørum |
| 396 | FLEMMING ANDERSEN. JR. HOLDING ApS | 97,2% | -7.936 kr. | — | 6,6 | Stenløse |
| 397 | TEAM HOLDING ApS | 97,2% | -1.250 kr. | — | 6,9 | Smørum |
| 398 | SØREN K HOLDING ApS | 97,2% | -10.515 kr. | — | 7,5 | Smørum |
| 399 | LANGAGER BYG ApS | 97,1% | -175.685 kr. | 2 | 5,8 | Smørum |
| 400 | Linda Due Hansen ApS | 97,1% | -2.812 kr. | — | 5,3 | Ølstykke |
Viser 351–400 af Top 500