Største virksomheder i Egedal efter soliditetsgrad
| # | Virksomhed | Soliditetsgrad | Omsætning | Ansatte | Kreditscore | By |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 201 | LostPhones ApS | 99,6% | 0 kr. | — | 8,5 | Veksø Sjælland |
| 202 | LILLE SØGAARD HOLDING ApS | 99,6% | -17.314 kr. | — | 6,3 | Ølstykke |
| 203 | Karina Mikkelsen Holding ApS | 99,5% | -5.750 kr. | — | 6,6 | Stenløse |
| 204 | JOHNSOR ApS | 99,5% | -5.352 kr. | — | 7,1 | Ballerup |
| 205 | Syders Holding ApS | 99,5% | -7.645 kr. | — | 6,6 | Ølstykke |
| 206 | LYLLOFF HOLDING ApS | 99,5% | -5.000 kr. | — | 7,3 | Veksø Sjælland |
| 207 | V.S MØLGAARD HOLDING ApS | 99,5% | -23.098 kr. | — | 6,4 | Ølstykke |
| 208 | H.G.G. HOLDING ApS | 99,5% | -64.385 kr. | 1 | 5,5 | Stenløse |
| 209 | MECK HOLDING ApS | 99,5% | -8.098 kr. | — | 7,0 | Smørum |
| 210 | Rasmus-Mose Holding ApS | 99,5% | -12.466 kr. | — | 6,7 | Ølstykke |
| 211 | Probatus Holding ApS | 99,5% | -31.768 kr. | — | 7,2 | Smørum |
| 212 | Kaftek Holding ApS | 99,5% | -9.861 kr. | — | 6,6 | Stenløse |
| 213 | RYESGADE 6 ApS | 99,5% | 0 kr. | — | 7,7 | Ølstykke |
| 214 | Forward Holding ApS | 99,5% | -7.162 kr. | — | 6,6 | Slangerup |
| 215 | SVEKA INVEST ApS | 99,5% | -17.423 kr. | — | 5,7 | Ølstykke |
| 216 | Egedal Security Holding ApS | 99,4% | -10.487 kr. | — | 7,1 | Ølstykke |
| 217 | Lars1 Holding ApS | 99,4% | -1.348 kr. | — | 6,9 | Ølstykke |
| 218 | FAGBLADET KOSMETIK ApS | 99,4% | 66.787 kr. | 1 | 5,4 | Smørum |
| 219 | Ludmar Holding ApS | 99,4% | -29.119 kr. | — | 7,2 | Ølstykke |
| 220 | Pefrely ApS | 99,4% | -56.860 kr. | 1 | 5,8 | Stenløse |
| 221 | DLF Brazil ApS | 99,4% | -50.000 kr. | — | 8,2 | Smørum |
| 222 | PARASE HOLDING ApS | 99,4% | -6.631 kr. | — | 6,6 | Ølstykke |
| 223 | B.JEPPESEN HOLDING ApS | 99,4% | -262 kr. | — | 6,3 | Ølstykke |
| 224 | J Gaard Holding ApS | 99,4% | 0 kr. | — | 6,4 | Smørum |
| 225 | JOSEFSEN ApS | 99,4% | -60.738 kr. | 1 | 5,2 | Ølstykke |
| 226 | CARSTEN SILLEHOVED HOLDING ApS | 99,4% | -8.369 kr. | — | 7,3 | Ølstykke |
| 227 | MADS RYTTER HEDELIN HOLDING ApS | 99,4% | -106.687 kr. | 1 | 6,4 | Smørum |
| 228 | Hummers Holding ApS | 99,4% | -900 kr. | — | 5,8 | Veksø Sjælland |
| 229 | Vårens Rende IV ApS | 99,4% | -10.000 kr. | — | 6,2 | Smørum |
| 230 | STIG & JESPER HOLDING ApS | 99,4% | -13.693 kr. | — | 7,7 | Ølstykke |
| 231 | LBR Holding af 2020 ApS | 99,3% | -4.277 kr. | — | 6,6 | Stenløse |
| 232 | Vimo Holding Ølstykke ApS | 99,3% | -19.572 kr. | — | 6,6 | Ølstykke |
| 233 | Formark Holding ApS | 99,3% | — | — | 5,7 | Stenløse |
| 234 | KAGO HOLDING ApS | 99,3% | -71.521 kr. | — | 7,3 | Stenløse |
| 235 | ANDERSEN ERHVERVSUDLEJNING ApS | 99,3% | 3,6 mio. kr. | — | 8,4 | Stenløse |
| 236 | STENE Aps | 99,3% | 57.224 kr. | — | 7,0 | Stenløse |
| 237 | Søren Vest Holding ApS | 99,3% | -9.570 kr. | — | 6,5 | Veksø Sjælland |
| 238 | Nichri 2025 Holding ApS | 99,3% | -27.894 kr. | — | 7,6 | Ølstykke |
| 239 | IPM Byg P/S | 99,3% | -57.457 kr. | — | 5,7 | Stenløse |
| 240 | HENRY SCHMIDT ApS | 99,2% | 0 kr. | 1 | 6,3 | Ølstykke |
| 241 | Henrik Finsen Holding ApS | 99,2% | -9.366 kr. | — | 6,6 | Stenløse |
| 242 | RMMS HOLDING ApS | 99,2% | 0 kr. | — | 6,6 | Stenløse |
| 243 | Schach Holding ApS | 99,2% | -46.438 kr. | — | 7,1 | Smørum |
| 244 | NANNY HOLDING A/S | 99,2% | -18.044 kr. | — | 6,8 | Stenløse |
| 245 | Sonny Juul Holding ApS | 99,2% | 0 kr. | — | 6,3 | Stenløse |
| 246 | SOST ApS | 99,2% | 0 kr. | — | 6,4 | Veksø Sjælland |
| 247 | JBS Holding 2021 ApS | 99,2% | -6.692 kr. | — | 6,8 | Ølstykke |
| 248 | HENNING MELDGAARD ANDERSEN HOLDING ApS | 99,2% | -16.574 kr. | — | 6,1 | Stenløse |
| 249 | Simplix Holding ApS | 99,2% | -7.002 kr. | — | 6,2 | Ølstykke |
| 250 | AUTOHALLEN HEIMDAL HOLDING ApS | 99,2% | -42.590 kr. | — | 6,3 | Ølstykke |
Viser 201–250 af Top 500