Største virksomheder i Hjørring efter soliditetsgrad
| # | Virksomhed | Soliditetsgrad | Omsætning | Ansatte | Kreditscore | By |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 401 | Rødhættevej Holding ApS | 98,5% | 0 kr. | — | 7,0 | Hjørring |
| 402 | HML FINANS ApS | 98,5% | -32.850 kr. | 1 | 4,9 | Hirtshals |
| 403 | Kimbo Byg Randers P/S | 98,5% | 575.750 kr. | — | 7,4 | Vrå |
| 404 | LISTEFABRIKKEN I. C. HOLDING ApS | 98,5% | -6.975 kr. | — | 7,1 | Bindslev |
| 405 | J.K.H. HOLDING ApS | 98,5% | -75.239 kr. | 1 | 5,8 | Hirtshals |
| 406 | NORDBERG HOLDING HJØRRING ApS | 98,5% | — | — | 6,3 | Hjørring |
| 407 | RST HOLDING ApS | 98,5% | — | — | 6,7 | Hjørring |
| 408 | LH Capital Invest ApS | 98,5% | -5.838 kr. | — | 6,3 | Hjørring |
| 409 | TE HOLDING HJØRRING ApS | 98,5% | -22.058 kr. | — | 7,8 | Hjørring |
| 410 | ERIK LYTZEN HOLDING A/S | 98,5% | -114.960 kr. | 2 | 6,4 | Hjørring |
| 411 | Claus Axelgaard ApS | 98,5% | -10.895 kr. | — | 5,9 | Hjørring |
| 412 | TRÆ & GLAS HOLDING ApS | 98,5% | -500 kr. | — | 7,0 | Hjørring |
| 413 | Birthe og Ole Dissing Holding, Hjørring ApS | 98,5% | -29.746 kr. | 1 | 5,5 | Hjørring |
| 414 | K/S MEINEWEH WEA 4 | 98,4% | 556.016 kr. | — | 6,9 | Hjørring |
| 415 | ADVOKATANPARTSSELSKABET BECH-SØRENSEN HOLDING | 98,4% | 1,5 mio. kr. | — | 7,3 | Hjørring |
| 416 | COH INVEST ApS | 98,4% | — | — | 7,7 | Løkken |
| 417 | WOLF CAMPER HOLDING ApS | 98,4% | -13.255 kr. | — | 7,1 | Tårs |
| 418 | K/S H-HF Mølle I | 98,4% | 7,6 mio. kr. | — | 8,1 | Hirtshals |
| 419 | Vrå Autocenter ApS | 98,4% | -47.176 kr. | 1 | 5,7 | Hjørring |
| 420 | X Holding ApS | 98,4% | 0 kr. | — | 6,9 | Hjørring |
| 421 | SIGURD OG MARGIT ESPERSENS FAMILIEFOND | 98,4% | -362.435 kr. | 2 | 6,7 | Hirtshals |
| 422 | POVL MORTENSEN AUTOMOBILER. HJØRRING ApS | 98,4% | 319.745 kr. | 2 | 6,4 | Vrå |
| 423 | BV HOLDING HJØRRING ApS | 98,4% | — | — | 7,4 | Hjørring |
| 424 | RW Energi ApS | 98,4% | 1,7 mio. kr. | 1 | 6,7 | Sindal |
| 425 | VINGE ApS | 98,4% | -43.239 kr. | 1 | 6,3 | Hjørring |
| 426 | PVHMR HOLDING ApS | 98,4% | -14.101 kr. | — | 7,3 | Sindal |
| 427 | SØREN OLE SØNDERGAARD INVEST ApS | 98,4% | — | — | 7,3 | Hjørring |
| 428 | MRH Holding 2024 ApS | 98,4% | -5.937 kr. | — | 7,5 | Hjørring |
| 429 | A. Kaufmann Holding ApS | 98,4% | -24.674 kr. | — | 6,5 | Hjørring |
| 430 | HALEYS. ESBJERG ApS | 98,4% | -17.029 kr. | — | 6,0 | Hjørring |
| 431 | DANFLEX HUSE ApS | 98,4% | 284.805 kr. | 1 | 6,4 | Hjørring |
| 432 | Chasando Holding ApS | 98,3% | -3.969 kr. | — | 7,1 | Tårs |
| 433 | ASX 9971 ApS | 98,3% | — | — | 9,1 | Tårs |
| 434 | LEIONNA HOLDING ApS | 98,3% | -48.363 kr. | — | 6,7 | Hjørring |
| 435 | BINDSLEV TØMRER- OG SNEDKERFORRETNING HOLDING A/S | 98,3% | -18.438 kr. | — | 7,2 | Bindslev |
| 436 | SJ HOLDING HJØRRING ApS | 98,3% | 14.599 kr. | — | 7,2 | Hjørring |
| 437 | ADVOKATHOLDINGSELSKABET PENGETANKEN PMJ ApS | 98,3% | 1,5 mio. kr. | — | 7,0 | Hjørring |
| 438 | MELO HOLDING ApS | 98,3% | -4.000 kr. | — | 6,7 | Løkken |
| 439 | ALT I EJENDOM ApS | 98,3% | -3.863 kr. | — | 7,3 | Hjørring |
| 440 | Elisabeth Pontoppidan Holding ApS | 98,3% | -14.900 kr. | — | 6,1 | Sindal |
| 441 | NORDIC SEAFOOD INTERNATIONAL ApS | 98,3% | -14.406 kr. | — | 7,0 | Hirtshals |
| 442 | Bangsø Invest Holding ApS | 98,3% | 47.015 kr. | — | 6,6 | Hjørring |
| 443 | Biopark Brønderslev A/S | 98,2% | -28.030 kr. | — | 6,7 | Sindal |
| 444 | NORRINGS CAFE ApS | 98,2% | 25.626 kr. | 1 | 5,4 | Vrå |
| 445 | Investeringsselskabet af 28.11.24 ApS | 98,2% | 94.846 kr. | 4 | 5,5 | Hjørring |
| 446 | BREDAL INV. ApS | 98,2% | -4.375 kr. | — | 7,1 | Vrå |
| 447 | OTK III ADMINISTRATION ApS | 98,2% | -8.250 kr. | — | 6,9 | Sindal |
| 448 | JES JUST HOLDING ApS | 98,2% | — | — | 6,0 | Løkken |
| 449 | Sjey II ApS | 98,2% | 8,5 mio. kr. | — | 8,1 | Hjørring |
| 450 | CS INVEST HJØRRING ApS | 98,2% | 9.142 kr. | — | 6,9 | Hjørring |
Viser 401–450 af Top 500