Største virksomheder i Hjørring efter soliditetsgrad
| # | Virksomhed | Soliditetsgrad | Omsætning | Ansatte | Kreditscore | By |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 451 | HMSTV ApS | 98,1% | -803.911 kr. | 1 | 6,5 | Sindal |
| 452 | LØRSLEV VVS HOLDING ApS | 98,1% | 71.704 kr. | — | 6,9 | Hjørring |
| 453 | FJAI ApS | 98,1% | — | — | 5,6 | Hjørring |
| 454 | CAML Invest ApS | 98,1% | — | — | 7,8 | Hjørring |
| 455 | SEA AND SHORE MARINE RESEARCH (FOND) INSTITUTE FOR FISHERIES MANAGEMENT AND COASTAL COMMUNITY DEVELOPMENT (FOUNDATION) | 98,1% | -7.965 kr. | — | 1,5 | Hirtshals |
| 456 | Villum Invest ApS | 98,1% | 2,1 mio. kr. | — | 7,7 | Hjørring |
| 457 | EKKOway ApS | 98,1% | 941.944 kr. | 1 | 5,9 | Hjørring |
| 458 | NM&TB Holding ApS | 98,0% | -4.000 kr. | — | 7,3 | Hjørring |
| 459 | Evros Holding ApS | 98,0% | -4.000 kr. | — | 7,4 | Hjørring |
| 460 | Mads Rubæk ApS | 98,0% | -4.727 kr. | — | 6,1 | Vrå |
| 461 | Louise & Mads holding Aps | 98,0% | -152.190 kr. | 1 | 5,4 | Løkken |
| 462 | Skelager Holding A/S | 97,9% | -39.390 kr. | — | 7,0 | Hjørring |
| 463 | HOLDINGSELSKABET OMO AF 1/10 2013 ApS | 97,9% | -2.283 kr. | 1 | 5,5 | Hjørring |
| 464 | HOLIDAY CONSULTING ApS | 97,9% | 106.690 kr. | 1 | 5,5 | Hjørring |
| 465 | Kodal P ApS | 97,9% | -74.880 kr. | 2 | 7,0 | Løkken |
| 466 | TBEJO Holding ApS | 97,9% | -6.000 kr. | — | 6,1 | Hjørring |
| 467 | TØMRERFAGETS LÆREBOGSUDVALG OG HONORARFOND | 97,9% | 63.769 kr. | — | 7,4 | Hjørring |
| 468 | Bonsai Investment Group ApS | 97,9% | — | — | 6,7 | Vrå |
| 469 | Svend Aage Kjærgaard Holding ApS | 97,9% | -8.750 kr. | — | 6,6 | Hjørring |
| 470 | Fit By Espersen ApS | 97,9% | 167.949 kr. | 1 | 5,7 | Hjørring |
| 471 | JENS MØLLER LEE HOLDING A/S | 97,8% | -302.628 kr. | 1 | 6,5 | Hjørring |
| 472 | TAK HOLDING ApS | 97,8% | — | — | 7,7 | Løkken |
| 473 | Elbæk Invest ApS | 97,8% | -8.299 kr. | — | 6,1 | Vrå |
| 474 | JEDO ApS | 97,8% | -53.854 kr. | 2 | 5,5 | Sindal |
| 475 | KANE Holding ApS | 97,8% | -4.000 kr. | — | 6,2 | Hjørring |
| 476 | STEN MORTENSEN INVEST ApS | 97,8% | — | — | 8,5 | Hjørring |
| 477 | Treysti ApS | 97,8% | -17.411 kr. | — | 7,4 | Hirtshals |
| 478 | THS Byg Holding ApS | 97,8% | -7.595 kr. | — | 6,8 | Løkken |
| 479 | E.E. JENSEN HOLDING ApS | 97,8% | -24.688 kr. | — | 6,7 | Sindal |
| 480 | LISE VISHOLM HOLDING ApS | 97,8% | -23.698 kr. | 1 | 4,7 | Hjørring |
| 481 | VANGE ApS | 97,7% | -30.971 kr. | 1 | 4,9 | Hjørring |
| 482 | O. MØGELMOSE HOLDING ApS | 97,7% | -75.903 kr. | — | 6,7 | Hirtshals |
| 483 | Niels Erik Kjærsgaard Holding ApS | 97,7% | 140.484 kr. | 1 | 5,7 | Hirtshals |
| 484 | Jonna Hvims Jeppesen Holding ApS | 97,7% | -7.563 kr. | — | 6,1 | Hirtshals |
| 485 | BN Hjørring Holding ApS | 97,7% | -1 kr. | — | 7,3 | Hjørring |
| 486 | KC HOLDING, HJØRRING ApS | 97,7% | -251.309 kr. | — | 8,0 | Hjørring |
| 487 | HESSELBERG HOLDING 2013 ApS | 97,7% | -8.421 kr. | — | 7,0 | Hjørring |
| 488 | Per Windahl Jensen Holding ApS | 97,6% | -8.082 kr. | — | 6,9 | Hirtshals |
| 489 | NICKAT ApS | 97,6% | -24.553 kr. | 1 | 4,9 | Hjørring |
| 490 | KJELD JEPSEN LINDERUM HOLDING ApS | 97,6% | — | — | 6,2 | Sindal |
| 491 | Simonsen Investor Group A/S | 97,5% | 0 kr. | — | 7,1 | Hjørring |
| 492 | FORCE CONSULT ApS | 97,5% | 163.312 kr. | 1 | 6,4 | Hjørring |
| 493 | MMB 2007 HOLDING ApS | 97,5% | -19.145 kr. | — | 6,6 | Bindslev |
| 494 | Weesgaard Holding, Hirtshals ApS | 97,5% | 1,3 mio. kr. | — | 7,3 | Hirtshals |
| 495 | RMO INVEST ApS | 97,5% | — | — | 7,1 | Sindal |
| 496 | CDC Holding ApS | 97,5% | -6.875 kr. | — | 6,7 | Hjørring |
| 497 | Martin Landry Holding ApS | 97,5% | -8.125 kr. | — | 7,0 | Hjørring |
| 498 | Seb09 Holding ApS | 97,5% | 0 kr. | — | 5,9 | Hjørring |
| 499 | JØRGEN JACOBSEN HOLDING ApS | 97,5% | -44.215 kr. | 1 | 5,3 | Hjørring |
| 500 | PRIC HOLDING ApS | 97,5% | -183.394 kr. | — | 7,4 | Hjørring |
Viser 451–500 af Top 500