Største virksomheder i Vallensbæk efter soliditetsgrad
| # | Virksomhed | Soliditetsgrad | Omsætning | Ansatte | Kreditscore | By |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 401 | L.C. GLAD & CO. A/S | 60,4% | 4,9 mio. kr. | 4 | 7,4 | Vallensbæk |
| 402 | Anders Møll Holding ApS | 60,3% | -7.375 kr. | — | 6,3 | Vallensbæk Strand |
| 403 | GrØeen Company ApS | 60,0% | 2,8 mio. kr. | 1 | 6,2 | Vallensbæk Strand |
| 404 | A. WALTHER JENSEN A/S | 60,0% | -318.828 kr. | 4 | 5,4 | Vallensbæk Strand |
| 405 | BeautyByMuzhgan ApS | 59,9% | 405.703 kr. | 1 | 5,2 | Vallensbæk Strand |
| 406 | CGC GOLF CAFE ApS | 59,8% | -5.903 kr. | 1 | 5,0 | Vallensbæk |
| 407 | LVT TRANSPORT ApS | 59,0% | 4,7 mio. kr. | 13 | 7,2 | Vallensbæk |
| 408 | FL Distribution ApS | 58,9% | 390.973 kr. | 1 | 7,0 | Vallensbæk Strand |
| 409 | Nordic Entreprenør ApS | 58,6% | 1,4 mio. kr. | 1 | 6,9 | Vallensbæk |
| 410 | FLEXKAPACITET ApS | 58,5% | 4,5 mio. kr. | 7 | 7,2 | Vallensbæk Strand |
| 411 | Atay Holding ApS | 58,3% | 0 kr. | — | 5,8 | Vallensbæk Strand |
| 412 | EL ENTREPRISEN ApS | 58,2% | 3,2 mio. kr. | 8 | 7,4 | Vallensbæk |
| 413 | Simon Servé Holding ApS | 58,1% | -7.314 kr. | — | 6,7 | Vallensbæk Strand |
| 414 | KIRO HOLDING ApS | 57,9% | -8.250 kr. | — | 6,7 | Vallensbæk |
| 415 | Calder Holding ApS | 57,1% | 71,2 mio. kr. | 7 | 7,5 | Vallensbæk |
| 416 | RICOH DANMARK A/S | 56,9% | 296,1 mio. kr. | 113 | 8,4 | Vallensbæk Strand |
| 417 | AP EL-Service ApS | 56,6% | 421.115 kr. | 1 | 5,6 | Vallensbæk Strand |
| 418 | DEA el-service ApS | 56,6% | 476.464 kr. | 3 | 6,9 | Vallensbæk |
| 419 | Malerrullen ApS | 56,5% | 317.287 kr. | 1 | 6,9 | Vallensbæk Strand |
| 420 | TBData ApS | 56,4% | 539.582 kr. | 1 | 7,2 | Vallensbæk |
| 421 | MATRIX GROUP ApS | 55,7% | 18,2 mio. kr. | 23 | 7,5 | Vallensbæk |
| 422 | TANDKLINIKKEN ApS | 55,7% | 1,4 mio. kr. | 2 | 5,9 | Vallensbæk Strand |
| 423 | LH Transport ApS | 55,7% | 6,0 mio. kr. | 15 | 6,9 | Vallensbæk Strand |
| 424 | Cx & tekniq ApS | 55,6% | 12,3 mio. kr. | 15 | 7,1 | Vallensbæk |
| 425 | MASTER BILSYN VALLENSBÆK ApS | 55,4% | 841.855 kr. | 2 | 6,3 | Vallensbæk |
| 426 | SAGUARO ApS | 55,2% | 1,2 mio. kr. | 4 | 6,8 | Vallensbæk Strand |
| 427 | m0rse ApS | 55,0% | 59.738 kr. | 1 | 6,4 | Vallensbæk Strand |
| 428 | ACTE A/S | 55,0% | 23,6 mio. kr. | 14 | 7,7 | Vallensbæk Strand |
| 429 | Kingpin Universal ApS | 54,9% | 0 kr. | — | 5,5 | Vallensbæk Strand |
| 430 | DR. OETKER DANMARK A/S | 54,8% | 55,2 mio. kr. | 37 | 8,4 | Vallensbæk Strand |
| 431 | Derch Advokater ApS | 54,7% | 851.411 kr. | 2 | 6,1 | Vallensbæk |
| 432 | DVECI INVEST ApS | 54,6% | 302.213 kr. | — | 7,8 | Vallensbæk Strand |
| 433 | ACTON A/S | 54,4% | 9,9 mio. kr. | 17 | 7,5 | Vallensbæk Strand |
| 434 | Ø Group ApS | 54,4% | 0 kr. | — | 6,5 | Vallensbæk |
| 435 | VOY GRUPPEN HOLDING ApS | 54,3% | 0 kr. | — | 6,4 | Vallensbæk Strand |
| 436 | 2San ApS | 54,1% | 2,8 mio. kr. | 3 | 6,6 | Vallensbæk |
| 437 | JYSK KAPITAL INVEST ApS | 54,1% | -36.793 kr. | — | 5,9 | Vallensbæk Strand |
| 438 | 2MANAGEMENT ApS | 53,3% | 452.603 kr. | 1 | 5,8 | Vallensbæk |
| 439 | RK 3 ApS | 53,2% | 1,1 mio. kr. | 1 | 6,5 | Vallensbæk |
| 440 | Vestegnens Gulve ApS | 53,1% | 250.593 kr. | 1 | 6,1 | Vallensbæk Strand |
| 441 | NH Taxa ApS | 53,1% | 702.980 kr. | 1 | 3,9 | Vallensbæk Strand |
| 442 | Ferhat Gül Holding ApS | 53,0% | 1 kr. | — | 6,9 | Vallensbæk Strand |
| 443 | WET WIPE A/S | 52,9% | 9,6 mio. kr. | 9 | 6,2 | Vallensbæk |
| 444 | L.C. GLAD & CO. EJENDOMSSELSKAB A/S | 52,8% | 863.514 kr. | 1 | 6,2 | Vallensbæk |
| 445 | COREPERFORMANCE ApS | 52,8% | 656.281 kr. | 1 | 5,6 | Vallensbæk Strand |
| 446 | Vallensbæk Maskinsnedkeri A/S | 52,7% | 21,5 mio. kr. | 33 | 7,5 | Vallensbæk |
| 447 | Yobi Sushi ApS | 52,5% | 3,4 mio. kr. | 15 | 5,2 | Vallensbæk Strand |
| 448 | DANCONSULT-CATERING A/S | 52,2% | -60.840 kr. | — | 7,1 | Vallensbæk Strand |
| 449 | JTI DENMARK A/S | 52,2% | 1,3 mia. kr. | 19 | 7,5 | Vallensbæk Strand |
| 450 | Børneloppen Franchise ApS | 51,6% | 3,5 mio. kr. | 4 | 6,7 | Vallensbæk Strand |
Viser 401–450 af Top 500