Største virksomheder i Vallensbæk efter soliditetsgrad
| # | Virksomhed | Soliditetsgrad | Omsætning | Ansatte | Kreditscore | By |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 451 | Holst & Partner Murerentreprise ApS | 51,6% | 4,1 mio. kr. | 8 | 6,4 | Vallensbæk Strand |
| 452 | Kell Juul Installation ApS | 51,5% | 2,2 mio. kr. | 2 | 6,3 | Vallensbæk Strand |
| 453 | KIRKEBREDEGAARD ApS | 51,3% | 2,9 mio. kr. | 7 | 5,9 | Vallensbæk |
| 454 | KA 79 ApS | 51,2% | -2.499 kr. | — | 6,1 | Vallensbæk |
| 455 | DB VALLENSBÆK ApS | 50,9% | 3,7 mio. kr. | 3 | 6,9 | Vallensbæk Strand |
| 456 | khurram trans ApS | 50,8% | 120.550 kr. | 3 | 5,8 | Vallensbæk Strand |
| 457 | HE Gruppen ApS | 50,8% | 462.546 kr. | 1 | 4,2 | Vallensbæk |
| 458 | NORDIC BEAUTY COMPANY ApS | 50,6% | 34,0 mio. kr. | 15 | 7,0 | Vallensbæk |
| 459 | N&A Capital ApS | 50,4% | -3.665 kr. | — | 6,0 | Vallensbæk Strand |
| 460 | A/S Formula IT | 50,0% | 5,9 mio. kr. | 5 | 6,6 | Vallensbæk |
| 461 | Esmerado Holding ApS | 49,9% | -6.438 kr. | — | 5,6 | Vallensbæk Strand |
| 462 | SPH KØRSEL ApS | 49,7% | 1,2 mio. kr. | 2 | 6,4 | Vallensbæk Strand |
| 463 | TURKAN ApS | 49,3% | 1,3 mio. kr. | 8 | 5,2 | Vallensbæk Strand |
| 464 | Niels Speich Holding ApS | 49,2% | 0 kr. | — | 5,6 | Vallensbæk |
| 465 | taxicph ApS | 49,2% | 801.415 kr. | 3 | 6,1 | Vallensbæk |
| 466 | VVS SOLUTION ApS | 48,8% | 8,6 mio. kr. | 20 | 7,1 | Vallensbæk |
| 467 | MURERMESTER JESPER HEIN ApS | 48,8% | 609.662 kr. | 1 | 4,9 | Vallensbæk Strand |
| 468 | NA Services ApS | 48,8% | 62.741 kr. | 3 | 5,0 | Vallensbæk |
| 469 | DALOC DANMARK A/S | 48,6% | 48,8 mio. kr. | 9 | 6,5 | Vallensbæk Strand |
| 470 | Taxikørsel 29 ApS | 48,2% | 113.737 kr. | 2 | 4,8 | Vallensbæk |
| 471 | Cognidot ApS | 48,1% | 1,1 mio. kr. | 1 | 6,3 | Vallensbæk Strand |
| 472 | JM Maler Service ApS | 47,7% | 1,3 mio. kr. | 4 | 6,2 | Vallensbæk Strand |
| 473 | Musa 1219 ApS | 47,4% | 915.576 kr. | 1 | 5,4 | Vallensbæk Strand |
| 474 | Krabben & Co. ApS | 47,3% | 5,2 mio. kr. | 18 | 5,5 | Vallensbæk Strand |
| 475 | Assana ApS | 47,2% | 205.716 kr. | 1 | 5,0 | Vallensbæk Strand |
| 476 | SEMO DK ApS | 46,8% | 2,2 mio. kr. | 1 | 6,4 | Vallensbæk |
| 477 | Bjerre Experience ApS | 46,0% | 323.884 kr. | — | 7,0 | Vallensbæk |
| 478 | DANSK MEDICINSK DATACENTER ApS | 45,7% | 2,1 mio. kr. | 3 | 6,4 | Vallensbæk |
| 479 | HL SKILTE/REKLAME ApS | 45,6% | 419.543 kr. | 3 | 5,4 | Vallensbæk Strand |
| 480 | INHAND ApS | 45,6% | 47.658 kr. | — | 8,1 | Vallensbæk Strand |
| 481 | Rosholm Teknik ApS | 45,4% | 32.214 kr. | 1 | 5,2 | Vallensbæk Strand |
| 482 | Scheffmann & Van Weezel ApS | 44,8% | 3,2 mio. kr. | 7 | 6,8 | Vallensbæk Strand |
| 483 | GreenCar Imports ApS | 44,7% | 1,6 mio. kr. | 2 | 5,9 | Vallensbæk Strand |
| 484 | FinansXperten ApS | 44,5% | 120.000 kr. | — | 8,2 | Vallensbæk |
| 485 | COMBI-CLEAN ApS | 44,1% | 9,3 mio. kr. | 50 | 7,9 | Vallensbæk Strand |
| 486 | Polyics ApS | 44,1% | 0 kr. | — | 5,8 | Vallensbæk Strand |
| 487 | Ch. Riaz Ejendomme ApS | 43,9% | 2,2 mio. kr. | 1 | 6,4 | Vallensbæk |
| 488 | DW GROUP ApS | 43,8% | 2,1 mio. kr. | 4 | 6,2 | Vallensbæk Strand |
| 489 | HEXA Holding ApS | 43,8% | -11.300 kr. | — | 5,9 | Vallensbæk |
| 490 | Pierre Mandas ApS | 43,8% | -8.776 kr. | — | 5,8 | Vallensbæk Strand |
| 491 | DS Investment ApS | 43,8% | 17,0 mio. kr. | 70 | 7,8 | Vallensbæk |
| 492 | A.S. NIELSEN A/S | 43,7% | -366.014 kr. | 3 | 5,6 | Vallensbæk Strand |
| 493 | KADO TAXA ApS | 43,4% | 718.961 kr. | 1 | 5,6 | Vallensbæk |
| 494 | Valley House ApS | 43,4% | 315.733 kr. | 2 | 4,9 | Vallensbæk Strand |
| 495 | Taxikørsel 116 ApS | 43,3% | 383.924 kr. | 1 | 4,6 | Vallensbæk Strand |
| 496 | Saad Transport ApS | 43,1% | 823.391 kr. | 1 | 5,1 | Vallensbæk Strand |
| 497 | OnRoad24Seven ApS | 43,1% | -7.203 kr. | — | 6,4 | Vallensbæk Strand |
| 498 | Vicec Holding ApS | 42,9% | -2.869 kr. | — | 5,7 | Vallensbæk Strand |
| 499 | van Overeem Events ApS | 42,5% | -87.519 kr. | 1 | 4,5 | Vallensbæk |
| 500 | Rasmussen Byg & Montage ApS | 42,4% | 331.023 kr. | 3 | 5,8 | Vallensbæk |
Viser 451–500 af Top 500