Danmarks største virksomheder efter soliditetsgrad
| # | Virksomhed | Soliditetsgrad | Omsætning | Ansatte | Kreditscore | By |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 401 | ØSTEUROPÆISK KOMPAGNI ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 8,4 | Aarhus C |
| 402 | Le Kirk ApS | 100,0% | -15.974 kr. | 1 | 6,2 | Esbjerg V |
| 403 | L.C. AUDIO TECHNOLOGY ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,7 | Åbyhøj |
| 404 | LYSTBÆK HOLDING ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,8 | Hinnerup |
| 405 | MUNK INVEST ApS | 100,0% | -1.554 kr. | — | 7,4 | Hammel |
| 406 | N.C. ASSURANCE INVEST ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,1 | Stenløse |
| 407 | SEM FOCUS A/S | 100,0% | 0 kr. | — | 8,0 | Birkerød |
| 408 | PIX-IT ApS | 100,0% | — | — | 7,2 | Klovborg |
| 409 | Wedotravel ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,8 | Aalborg |
| 410 | EJENDOMSSELSKABET EVENTYRVEJ ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 8,3 | Ringsted |
| 411 | AFH HOLDING ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 5,7 | Vejen |
| 412 | WATERFRONT HOLDING ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,4 | Hornbæk |
| 413 | ApS BERNKASTEL KOMPLEMENTAR | 100,0% | -5.000 kr. | — | 6,4 | Odense M |
| 414 | EJENDOMSSELSKABET HAVNEGADE ApS | 100,0% | — | — | 7,2 | Odense C |
| 415 | EVA DITLEVSEN HOLDING ApS | 100,0% | -2.050 kr. | — | 6,2 | Ry |
| 416 | WITRAZ ApS | 100,0% | -4 kr. | — | 6,3 | Hellerup |
| 417 | SUPPLEMENTUM ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,7 | Horsens |
| 418 | PRS HOLDING AF 2002 ApS | 100,0% | -1.308 kr. | — | 6,9 | Holbæk |
| 419 | SEAGATE ApS | 100,0% | — | — | 8,3 | Aarhus C |
| 420 | MACRO ENTERPRISE ApS | 100,0% | — | — | 8,3 | Aarhus C |
| 421 | MAXIMO ApS | 100,0% | — | — | 8,3 | Aarhus C |
| 422 | RAINBOW CARDS ApS | 100,0% | — | — | 8,3 | Aarhus C |
| 423 | MARRIOTT ApS | 100,0% | — | — | 8,3 | Aarhus C |
| 424 | LABORIS I ApS | 100,0% | 10.000 kr. | — | 7,0 | Odense SV |
| 425 | I/S LINDKNUD VINDMØLLEPARK | 100,0% | 1,4 mio. kr. | — | 7,4 | Hjørring |
| 426 | STEEN'S TAGDÆKNING ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,8 | Ringsted |
| 427 | NORD-EAST COMPANY A/S | 100,0% | 0 kr. | — | 8,7 | Skagen |
| 428 | BRDNET HOLDING ApS | 100,0% | — | — | 6,4 | Frederiksberg |
| 429 | BRDNET ApS | 100,0% | — | — | 7,0 | Frederiksberg |
| 430 | ERIK JENSEN ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,7 | Værløse |
| 431 | NEWSCAB A/S | 100,0% | 9,0 mio. kr. | — | 7,8 | Kongens Lyngby |
| 432 | CHURCHGATE KOMPLEMENTAR ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,7 | Hørsholm |
| 433 | BHH HOLDING ApS | 100,0% | -8.125 kr. | 1 | 5,5 | Odense SV |
| 434 | HJORTSHØJ ØKOLOGISKE PRODUKTIONSNETVÆRK A.M.B.A | 100,0% | -1.902 kr. | — | 7,8 | Hjortshøj |
| 435 | KOMPLEMENTARSELSKABET AALBORG ApS | 100,0% | -5.000 kr. | — | 5,8 | Aalborg |
| 436 | SQL TEAM ApS | 100,0% | — | — | 8,6 | Vallensbæk |
| 437 | VERNON SPORT HOLDING ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,3 | København Ø |
| 438 | EJBO FINANS ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 5,3 | Espergærde |
| 439 | PFP SHIPPING & TRADING ApS | 100,0% | -4.515 kr. | — | 6,9 | Korsør |
| 440 | MAD HOLDING ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,3 | Gentofte |
| 441 | VODAFONI ApS | 100,0% | — | — | 6,7 | Hadsund |
| 442 | KILAN ApS | 100,0% | -26 kr. | — | 7,4 | Svendborg |
| 443 | CROCK DATA ApS | 100,0% | 6.180 kr. | — | 7,5 | Birkerød |
| 444 | JMJC-P HOLDING ApS | 100,0% | -5.000 kr. | — | 7,2 | Aakirkeby |
| 445 | ARJO HOLDING ApS | 100,0% | -4.399 kr. | — | 6,8 | Børkop |
| 446 | HMJ GRUPPEN ApS | 100,0% | -7.000 kr. | — | 7,1 | Herlev |
| 447 | SVANEN FINANS II ApS | 100,0% | -1.000 kr. | — | 6,7 | Horsens |
| 448 | SUNDSTRUP HOLDING ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,4 | Nørre Nebel |
| 449 | SHAJAAN HOLDING ApS | 100,0% | -12.126 kr. | — | 6,9 | Værløse |
| 450 | VEJEN AUTOLAKERING ApS | 100,0% | — | — | 7,3 | Kolding |
Viser 401–450 af Top 500