Danmarks største virksomheder efter soliditetsgrad
| # | Virksomhed | Soliditetsgrad | Omsætning | Ansatte | Kreditscore | By |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 351 | ML HOLDING SOLRØD ApS | 100,0% | -299 kr. | — | 7,0 | København Ø |
| 352 | EILERSEN HOLDING ApS | 100,0% | 5.012 kr. | — | 6,0 | Helsinge |
| 353 | HEJBØLL ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,6 | Skødstrup |
| 354 | ALLAN VINTHER, CHRISTIANSFELD ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,4 | Christiansfeld |
| 355 | BJØRVIG REKLAME ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,2 | Charlottenlund |
| 356 | LUND MADSEN HOLDING ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,2 | Kolding |
| 357 | TELE TEAM WORK ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,4 | Ølstykke |
| 358 | POUL MALER HOLDING ApS | 100,0% | -20.737 kr. | — | 7,3 | Fredericia |
| 359 | ROSENQUIST ApS | 100,0% | -1.536 kr. | — | 6,6 | Helsingør |
| 360 | KSL HORNBÆK ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 5,3 | Hornbæk |
| 361 | HPJ-DELTA ApS | 100,0% | -15 kr. | — | 6,9 | Brønshøj |
| 362 | Det Østasiatiske Kompagni A/S | 100,0% | — | 1 | 7,1 | København Ø |
| 363 | JANNIK SCHäFFER ApS | 100,0% | -10.329 kr. | 1 | 4,8 | Frederiksberg |
| 364 | VILMO INVEST ApS | 100,0% | -7.668 kr. | — | 6,6 | Svaneke |
| 365 | H.M.K. FINANS ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,3 | Svendborg |
| 366 | INSITES ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,0 | Bagsværd |
| 367 | KLINIK FOR FYSIOTERAPI I DRAGØR - AUTORISERET FYSIOTERAPEUT ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,6 | Dragør |
| 368 | HEADSET.DK A/S | 100,0% | -34.027 kr. | 1 | 5,8 | Køge |
| 369 | Svanemølleholmen Invest A/S | 100,0% | -59.000 kr. | — | 8,0 | Nordhavn |
| 370 | JUCA TRAWL HOLDING ApS. | 100,0% | 0 kr. | — | 6,1 | Skagen |
| 371 | JJP Consult ApS | 100,0% | 1.702 kr. | — | 5,8 | Næstved |
| 372 | LOKE HOLDING ApS | 100,0% | -724 kr. | — | 6,1 | Odder |
| 373 | PUGERUPGAARD ApS | 100,0% | -22.376 kr. | — | 7,3 | Maribo |
| 374 | KOMPLEMENTARSELSKABET VESTERBRO, 2002 ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,9 | København K |
| 375 | LHN ApS | 100,0% | -63.419 kr. | — | 7,1 | Horsens |
| 376 | GABLER INDUSTRIER ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 8,0 | København V |
| 377 | ApS KBUS 38 NR. 4439 | 100,0% | — | — | 6,8 | Næstved |
| 378 | VICSAT A/S | 100,0% | 402 kr. | — | 7,9 | Skanderborg |
| 379 | J.P. HOLDING AF 11.9.2001 ApS | 100,0% | 557.682 kr. | — | 7,1 | Løsning |
| 380 | JYLLAND HOLDING ApS | 100,0% | -4.154 kr. | — | 6,4 | Horsens |
| 381 | LLM ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,1 | Virum |
| 382 | TELE TRADE HOLDING ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,7 | Nærum |
| 383 | BIRKERØD SUPERMARKED ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 4,9 | Roskilde |
| 384 | KOMPLEMENTARSELSKABET ALGADE OG EGEBJERG BYGADE ApS | 100,0% | -10.000 kr. | — | 6,9 | Vedbæk |
| 385 | ST INVEST ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,4 | Hornbæk |
| 386 | HERA-SOFT ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,4 | Roskilde |
| 387 | A. BROGAARD HOLDING ApS | 100,0% | -44.803 kr. | — | 6,3 | Hjørring |
| 388 | MURSHOP.DK ApS | 100,0% | -176 kr. | — | 7,3 | Skive |
| 389 | EUROPEAN FOOD ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,3 | Greve |
| 390 | SØREN NYMARKS VEJ 25A ApS | 100,0% | -22.299 kr. | — | 6,6 | Kjellerup |
| 391 | TN HOLDING LENDUM ApS | 100,0% | -11.999 kr. | — | 6,8 | Frederikshavn |
| 392 | FISKE- OG FAMILIEPARK ApS | 100,0% | -15.600 kr. | 4 | 5,6 | Ringkøbing |
| 393 | ABIGROUP ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,0 | Hinnerup |
| 394 | TOVARUS ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,7 | Højbjerg |
| 395 | Artpilot ApS | 100,0% | -6.148 kr. | — | 7,0 | Viborg |
| 396 | ABR HOLDING ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,1 | Virum |
| 397 | ZENSEIT ApS | 100,0% | — | — | 7,3 | Aarhus N |
| 398 | HRJM HOLDING ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,2 | Oksbøl |
| 399 | CJ-GRUPPEN ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,1 | Allerød |
| 400 | CK BYG & ENTREPRISE ApS | 100,0% | — | — | 7,3 | Jyllinge |
Viser 351–400 af Top 500