Største virksomheder i Hillerød efter soliditetsgrad
| # | Virksomhed | Soliditetsgrad | Omsætning | Ansatte | Kreditscore | By |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 51 | Prante Holding ApS | 100,0% | -996 kr. | — | 6,3 | Hillerød |
| 52 | Frank Nicolaj Wæber ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,7 | Hillerød |
| 53 | Bitaho Projects ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 5,6 | Hillerød |
| 54 | ClSo ApS | 100,0% | 0 kr. | 1 | 4,2 | Hillerød |
| 55 | Frederik T. Kruse Holdings ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 5,6 | Hillerød |
| 56 | THP 2020 Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,2 | Hillerød |
| 57 | type-this.com ApS | 100,0% | — | — | 6,2 | Gørløse |
| 58 | Lottrup - Holding ApS | 100,0% | -591 kr. | — | 6,2 | Hillerød |
| 59 | A.T. Nielsen Holding ApS | 100,0% | — | — | 6,4 | Skævinge |
| 60 | J.R.H. Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,4 | Skævinge |
| 61 | BS Hansen Holding ApS | 100,0% | -3.846 kr. | — | 5,6 | Hillerød |
| 62 | J. Mygind & Sønner ApS | 100,0% | -30.019 kr. | — | 6,6 | Hillerød |
| 63 | Gørløse ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,1 | Gørløse |
| 64 | Cleven Holding ApS | 100,0% | -753 kr. | — | 6,2 | Hillerød |
| 65 | GOLFANNE1 ApS | 100,0% | — | — | 6,9 | Hillerød |
| 66 | Asta N ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,3 | Hillerød |
| 67 | NEED FOR NATURE Tanya Uhnger Wünsche Holding ApS | 100,0% | — | — | 6,3 | Hillerød |
| 68 | MATHIAS SIXTEN HOLDING ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,0 | Fredensborg |
| 69 | Søholt Invest ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 5,6 | Hillerød |
| 70 | Wang Langer Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,3 | Hillerød |
| 71 | Linné Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 5,6 | Hillerød |
| 72 | SIMA Ejendomme ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,4 | Hillerød |
| 73 | Tobias LS Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,6 | Hillerød |
| 74 | A. Plesner Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,0 | Hillerød |
| 75 | Galles ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,1 | Hillerød |
| 76 | Ringand Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,3 | Frederikssund |
| 77 | SJJ Management ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 5,8 | Hillerød |
| 78 | Ja Tak Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,2 | Hillerød |
| 79 | Pictobuddee ApS | 100,0% | 394 kr. | — | 6,4 | Skævinge |
| 80 | Pablo Mateo Invest ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,5 | Skævinge |
| 81 | IRTO ApS | 100,0% | 37.761 kr. | — | 7,5 | Hillerød |
| 82 | PeWe Holding ApS | 100,0% | -4.375 kr. | — | 6,1 | Hillerød |
| 83 | Ekurt ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,9 | Hillerød |
| 84 | Kurtoglu Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,0 | Hillerød |
| 85 | Faour Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,2 | Hillerød |
| 86 | Avendesora ApS | 100,0% | -4.859 kr. | — | 5,6 | Hillerød |
| 87 | MH23 Capital ApS | 100,0% | -1.348 kr. | — | 6,1 | Hillerød |
| 88 | RM Søgaard Holding ApS | 100,0% | -8.748 kr. | — | 5,5 | Hillerød |
| 89 | Nordsjællands Brolægning og anlæg ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,0 | Skævinge |
| 90 | Rasmus Lyng Jønsson ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,3 | Hillerød |
| 91 | Trailblaze Commerce ApS | 100,0% | -21.355 kr. | — | 6,0 | Hillerød |
| 92 | Omsæt af 2023 ApS | 100,0% | — | — | 6,7 | Hillerød |
| 93 | H-A Transport ApS | 100,0% | -3.890 kr. | 2 | 4,0 | Hillerød |
| 94 | Lotea Holding ApS | 100,0% | — | — | 5,9 | Hillerød |
| 95 | Nicky Lundquist Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,2 | Hillerød |
| 96 | JATAK Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 5,8 | Slangerup |
| 97 | MIRA-Invest ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,2 | Gørløse |
| 98 | MIRA Byggeri ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,8 | Gørløse |
| 99 | TT 1 DK ApS | 100,0% | -5.781 kr. | — | 7,3 | Skævinge |
| 100 | Meda Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,0 | Hillerød |
Viser 51–100 af Top 500