Største virksomheder i Hvidovre efter soliditetsgrad
| # | Virksomhed | Soliditetsgrad | Omsætning | Ansatte | Kreditscore | By |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 301 | CLHS Holding ApS | 98,9% | -7 kr. | 1 | 5,3 | Hvidovre |
| 302 | PETER S. NIELSEN INVEST ApS | 98,9% | -19.071 kr. | — | 6,7 | Hvidovre |
| 303 | MILVANG HOLDING ApS | 98,9% | — | — | 6,1 | Hvidovre |
| 304 | JØRGEN NYGAARD HOLDING ApS | 98,9% | -9.207 kr. | — | 6,6 | Hvidovre |
| 305 | NYDI INVEST ApS | 98,9% | -24.605 kr. | — | 7,2 | Hvidovre |
| 306 | VALBOLIG ApS | 98,9% | -14.541 kr. | — | 6,7 | Hvidovre |
| 307 | DRK HOLDING ApS | 98,9% | -28.678 kr. | — | 6,9 | Hvidovre |
| 308 | SJØBECK HOLDING ApS | 98,9% | -330.548 kr. | 1 | 6,1 | Hvidovre |
| 309 | Woody Inc. ApS | 98,9% | -39.811 kr. | — | 7,2 | Hvidovre |
| 310 | JPH Cool Invest ApS | 98,9% | -19.307 kr. | — | 5,7 | Hvidovre |
| 311 | Van Gool DK Holding ApS | 98,8% | 0 kr. | — | 5,9 | Hvidovre |
| 312 | HCT 2020 Holding ApS | 98,8% | -9.480 kr. | — | 6,8 | Hvidovre |
| 313 | RUNE KROGSGAARD HOLDING ApS | 98,8% | — | — | 6,7 | Hvidovre |
| 314 | Nadia Zinck Holding ApS | 98,8% | -5.625 kr. | — | 6,9 | Hvidovre |
| 315 | PRISHOLMVEJ ApS | 98,8% | 0 kr. | — | 7,9 | Hvidovre |
| 316 | E og J Holding ApS | 98,8% | -2.501 kr. | — | 6,3 | Hvidovre |
| 317 | Cagnes Invest ApS | 98,8% | -5.625 kr. | — | 6,3 | Hvidovre |
| 318 | Køhler Invest ApS | 98,8% | -377.391 kr. | 1 | 6,3 | Hvidovre |
| 319 | FH HOLDING 2013 ApS | 98,8% | 0 kr. | — | 6,4 | Hvidovre |
| 320 | Longfield Holding ApS | 98,8% | 0 kr. | — | 6,2 | Hvidovre |
| 321 | LARS ANDERSSON HOLDING ApS | 98,8% | -5.180 kr. | — | 6,4 | Hvidovre |
| 322 | VM LONDERO HOLDING ApS | 98,7% | 29.369 kr. | — | 7,6 | Hvidovre |
| 323 | STÆHR EJENDOMSINVEST ApS | 98,7% | 263.610 kr. | — | 8,2 | Hvidovre |
| 324 | OL-HOLDING ApS | 98,7% | -16.250 kr. | — | 7,1 | Hvidovre |
| 325 | HELITHO Holding ApS | 98,7% | -9.898 kr. | — | 6,3 | Hvidovre |
| 326 | FLEMMING KRAGERUP HOLDING ApS | 98,7% | -6.500 kr. | — | 7,4 | Hvidovre |
| 327 | MALERFIRMAET JOHN JENSEN. KØBENHAVN ApS | 98,7% | 547.726 kr. | 1 | 5,9 | Hvidovre |
| 328 | LBOELSMAND HOLDING ApS | 98,7% | -8.647 kr. | — | 6,8 | Hvidovre |
| 329 | AMS Holding 2016 ApS | 98,7% | -17.998 kr. | — | 6,9 | Hvidovre |
| 330 | EH Holding 2016 ApS | 98,7% | -11.807 kr. | — | 6,3 | Hvidovre |
| 331 | Imert Services ApS | 98,7% | 3.259 kr. | — | 7,5 | Hvidovre |
| 332 | Elumiled Holding ApS | 98,7% | -9.731 kr. | — | 6,1 | Hvidovre |
| 333 | R. RIAZ HOLDING ApS | 98,7% | -58.760 kr. | 1 | 5,0 | Hvidovre |
| 334 | Christina Wulff Holding ApS | 98,6% | -10.000 kr. | — | 6,7 | Hvidovre |
| 335 | HO HOLDING ApS | 98,6% | -71.500 kr. | — | 7,3 | Hvidovre |
| 336 | SC-RØ-Holding ApS | 98,6% | -40.376 kr. | — | 7,8 | Hvidovre |
| 337 | AP23 ApS | 98,6% | -1.349 kr. | — | 6,3 | Hvidovre |
| 338 | Epentia Holding ApS | 98,6% | -18.186 kr. | — | 6,3 | Hvidovre |
| 339 | FLBE HOLDING ApS | 98,5% | -91.672 kr. | — | 6,9 | Hvidovre |
| 340 | Violi Holding ApS | 98,5% | -1.350 kr. | — | 6,0 | Hvidovre |
| 341 | Kenneth Lyngholm ApS | 98,5% | -143.132 kr. | 1 | 5,9 | Hvidovre |
| 342 | Porup Holding ApS | 98,5% | -130 kr. | — | 6,0 | Hvidovre |
| 343 | Trane Thermo King Denmark A/S | 98,5% | 2,7 mio. kr. | 3 | 7,4 | Hvidovre |
| 344 | Friday Cph ApS | 98,5% | 471.731 kr. | 1 | 6,0 | Rødovre |
| 345 | RICO INVEST ApS | 98,5% | -8.045 kr. | — | 5,7 | Hvidovre |
| 346 | Håndens Værk ApS | 98,5% | 395.747 kr. | 1 | 5,3 | Hvidovre |
| 347 | ROBERT SVENSSON ApS | 98,5% | -16.375 kr. | — | 6,8 | Hvidovre |
| 348 | INVESTERINGSSELSKABET AF 10. NOVEMBER 2005 ApS | 98,4% | -26.875 kr. | — | 5,7 | Hvidovre |
| 349 | Rotaru Holding ApS | 98,4% | -9.668 kr. | — | 6,4 | Hvidovre |
| 350 | F.H. JØRGENSEN ApS | 98,4% | 0 kr. | — | 6,7 | Hvidovre |
Viser 301–350 af Top 500