Største virksomheder i Hvidovre efter soliditetsgrad
| # | Virksomhed | Soliditetsgrad | Omsætning | Ansatte | Kreditscore | By |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 51 | Gutfeld Telling Holding ApS | 100,0% | -1.500 kr. | — | 6,9 | Hvidovre |
| 52 | AG Copenhagen ApS | 100,0% | 0 kr. | 3 | 6,2 | Hvidovre |
| 53 | Fossdal Holding ApS | 100,0% | -5.815 kr. | — | 6,0 | Hvidovre |
| 54 | JA-YO Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,1 | Hvidovre |
| 55 | Cleopatra Group Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,2 | Hvidovre |
| 56 | N.S Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,1 | Hvidovre |
| 57 | DZ Innovations ApS | 100,0% | -3.288 kr. | — | 6,4 | Hvidovre |
| 58 | Marianne Kjærulf Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,3 | Hvidovre |
| 59 | Baker Holding ApS | 100,0% | -3.164 kr. | — | 5,2 | Hvidovre |
| 60 | Global Consulting ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,2 | Hvidovre |
| 61 | Den Grønne Løsning ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,1 | Hvidovre |
| 62 | Meta Simorgh ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,3 | Hvidovre |
| 63 | JTWN Holdings ApS | 100,0% | — | — | 5,9 | Hvidovre |
| 64 | Josefine Studio Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 5,9 | Hvidovre |
| 65 | KO:KO CAFE & VINBAR ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,3 | Hvidovre |
| 66 | HELIX Administration ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,3 | Hvidovre |
| 67 | Attach Global Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,3 | Hvidovre |
| 68 | Tromholt Media ApS | 100,0% | -4.496 kr. | — | 6,6 | Hvidovre |
| 69 | MUSA Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,5 | Hvidovre |
| 70 | Anne Stender Hornstrup ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 5,8 | Hvidovre |
| 71 | 26halvtres Holding ApS | 100,0% | -7.568 kr. | — | 6,4 | Hvidovre |
| 72 | Ejendomsteknisk rådgivning ApS | 100,0% | 37.750 kr. | 1 | 5,1 | Hvidovre |
| 73 | Global Move ApS | 100,0% | 0 kr. | 3 | 4,7 | Hvidovre |
| 74 | Nr.1 Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,0 | Hvidovre |
| 75 | RedCircle ApS | 100,0% | — | — | 6,6 | Hvidovre |
| 76 | PBX Consulting ApS | 100,0% | 122.442 kr. | 1 | 4,7 | Hvidovre |
| 77 | DR Holdings ApS | 100,0% | -2.890 kr. | — | 5,8 | Hvidovre |
| 78 | ELI-Accelerate ApS | 100,0% | 0 kr. | 1 | 5,2 | Hvidovre |
| 79 | DanishMed ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 5,8 | Hvidovre |
| 80 | Dryaden ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 5,6 | Hvidovre |
| 81 | Felix Andersson Holding ApS | 100,0% | -1.600 kr. | — | 6,5 | Hvidovre |
| 82 | HHSC Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,1 | Hvidovre |
| 83 | Transport Alliancen ApS | 100,0% | -11.046 kr. | 1 | 4,6 | Hvidovre |
| 84 | Al-Taie Holding ApS | 100,0% | — | — | 5,1 | Hvidovre |
| 85 | Frihedens Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,0 | Hvidovre |
| 86 | Hohler Holding ApS | 100,0% | -253 kr. | — | 6,1 | Hvidovre |
| 87 | Frihedens Univers ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,6 | Hvidovre |
| 88 | Boels holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 5,6 | Hvidovre |
| 89 | B31 Studio ApS | 100,0% | -12.857 kr. | — | 5,5 | Hvidovre |
| 90 | Annmax ApS | 100,0% | -28.111 kr. | — | 6,1 | Hvidovre |
| 91 | Rennebo Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 5,8 | Hvidovre |
| 92 | PS Døgn Flyt Holding ApS | 100,0% | — | — | 7,9 | Hvidovre |
| 93 | Gottlieb ApS | 100,0% | -17.371 kr. | — | 6,9 | Hvidovre |
| 94 | Eazy & Co. ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,9 | Hvidovre |
| 95 | Find Auto ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,2 | Hvidovre |
| 96 | Shamdin Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,9 | Hvidovre |
| 97 | CBNT Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,6 | Hvidovre |
| 98 | Nordic Argentum ApS | 100,0% | -39.644 kr. | — | 7,2 | Hvidovre |
| 99 | Ye Consulting ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,4 | Rødovre |
| 100 | Green Services Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,4 | Hvidovre |
Viser 51–100 af Top 500