| # | Virksomhed | Soliditetsgrad | Omsætning | Ansatte | Kreditscore | By |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | TREKANTENS HOLDING ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 5,9 | Fredericia |
| 2 | EBBESEN CONSULT ApS | 100,0% | 23.087 kr. | — | 8,6 | Fredericia |
| 3 | ELLEN OG KURT PEDERSEN ApS | 100,0% | -2.180 kr. | — | 7,7 | Fredericia |
| 4 | KROGSTIM HOLDING ApS | 100,0% | -2 kr. | — | 6,6 | Fredericia |
| 5 | EKC HOLDING ApS | 100,0% | -5.600 kr. | — | 6,1 | Fredericia |
| 6 | THOMAS SIGGAARD HOLDING ApS | 100,0% | -24.060 kr. | — | 6,5 | Fredericia |
| 7 | A. Hedevang Holding ApS | 100,0% | -9.946 kr. | — | 7,1 | Fredericia |
| 8 | MULTIPLE HOLDING ApS | 100,0% | -81.497 kr. | — | 8,1 | Fredericia |
| 9 | BENZASS HOLDING ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,4 | Fredericia |
| 10 | Hixzer ApS | 100,0% | 45.219 kr. | — | 5,2 | Fredericia |
| 11 | Gas Storage Denmark Holding A/S | 100,0% | — | — | 8,2 | Fredericia |
| 12 | Carl Aage Suhr Holding ApS | 100,0% | — | — | 6,8 | Fredericia |
| 13 | LOC Fredericia Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 5,8 | Fredericia |
| 14 | CXX-B Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,2 | Fredericia |
| 15 | Father Holding ApS | 100,0% | 3.986 kr. | 1 | 5,2 | Fredericia |
| 16 | Init Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,5 | Fredericia |
| 17 | Incik Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,8 | Fredericia |
| 18 | SAMSØE HOLDING APS | 100,0% | -1.250 kr. | — | 6,4 | Fredericia |
| 19 | Rothhaus Holding ApS | 100,0% | -1.250 kr. | — | 6,4 | Fredericia |
| 20 | Kulturform Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,4 | Fredericia |
| 21 | GILBERG HOLDING ApS | 100,0% | — | — | 6,0 | Fredericia |
| 22 | Datadein Holding ApS | 100,0% | — | — | 6,1 | Fredericia |
| 23 | RLS Invest ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 5,5 | Fredericia |
| 24 | SRL CAPITAL APS | 100,0% | 0 kr. | — | 5,7 | Fredericia |
| 25 | Santhiirathevii ApS | 100,0% | — | — | 6,8 | Fredericia |
| 26 | Evy Bjerregaard Holding ApS | 100,0% | — | — | 6,0 | Fredericia |
| 27 | SDA Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,0 | Fredericia |
| 28 | T&S Group ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 4,9 | Fredericia |
| 29 | Vendel Holding ApS | 100,0% | -1.600 kr. | — | 5,3 | Fredericia |
| 30 | Churrasco Holding ApS | 100,0% | — | — | 6,0 | Fredericia |
| 31 | KMS Holding ApS | 100,0% | — | — | 5,6 | Fredericia |
| 32 | MW Holding DK ApS | 100,0% | — | — | 6,1 | Fredericia |
| 33 | Faj Holding Fredericia ApS | 100,0% | — | — | 5,9 | Fredericia |
| 34 | Rørby Invest ApS | 100,0% | -3 kr. | — | 6,8 | Fredericia |
| 35 | LYN Holdning ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,0 | Fredericia |
| 36 | Bønita ApS | 100,0% | -60 kr. | — | 6,6 | Fredericia |
| 37 | LICH Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,9 | Fredericia |
| 38 | U7 Invest ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,0 | Fredericia |
| 39 | Holli Invest ApS | 100,0% | — | — | 7,4 | Fredericia |
| 40 | KLAUS HAASTRUP HOLDING ApS | 100,0% | -1.020 kr. | — | 7,3 | Fredericia |
| 41 | KARSTEN SØRENSEN HOLDING ApS | 100,0% | -23.658 kr. | — | 7,7 | Fredericia |
| 42 | MBN CONSULT ApS | 100,0% | -27.905 kr. | — | 6,8 | Fredericia |
| 43 | A/S AMMONIA | 100,0% | — | — | 7,5 | Fredericia |
| 44 | HJ EBBESEN HOLDING ApS | 100,0% | -1.943 kr. | 1 | 6,5 | Fredericia |
| 45 | OneTech Holding ApS | 100,0% | -12.249 kr. | — | 7,4 | Fredericia |
| 46 | N.U. INVEST ApS | 100,0% | -24.767 kr. | — | 7,1 | Fredericia |
| 47 | THORSTEN HANSEN INVEST ApS | 100,0% | -120.809 kr. | — | 7,7 | Fredericia |
| 48 | HAN HOLDING ApS | 100,0% | — | — | 7,6 | Fredericia |
| 49 | Coreline Holding ApS | 100,0% | -5.937 kr. | — | 7,6 | Fredericia |
| 50 | PL Lykkegaard Holding ApS | 100,0% | -5.050 kr. | — | 6,4 | Fredericia |
Ranglisten dækker alle 952 virksomheder inden for finansielle serviceydelser i fredericia sorteret efter soliditetsgrad. Topplaceret er TREKANTENS HOLDING ApS med 100,0%, efterfulgt af EBBESEN CONSULT ApS (100,0%) og ELLEN OG KURT PEDERSEN ApS (100,0%).
Data stammer fra seneste tilgængelige årsregnskab hos Erhvervsstyrelsen via CVR-registeret og Regnskabsregisteret (XBRL). Ranglisten opdateres dagligt og genberegnes når nye årsrapporter publiceres — typisk 4–6 måneder efter regnskabsårets afslutning. Læs mere om metoden.