| # | Virksomhed | Soliditetsgrad | Omsætning | Ansatte | Kreditscore | By |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | VIDEO SYSTEMER HOLDING ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,5 | Brøndby |
| 2 | HANS LINDAHL HOLDING ApS | 100,0% | -12.673 kr. | — | 6,6 | Brøndby |
| 3 | JJP ApS | 100,0% | -16.500 kr. | — | 6,9 | Brøndby |
| 4 | DS KLUBFINANS KOMPLEMENTAR ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,2 | Brøndby |
| 5 | AHMTS HOLDING ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,8 | Brøndby |
| 6 | M.M.T.K.I HOLDING ApS | 100,0% | — | — | 6,4 | Brøndby Strand |
| 7 | HCOB Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,7 | Brøndby Strand |
| 8 | Vaskebjørnen Service Invest ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,5 | Brøndby Strand |
| 9 | KORKMAZ HOLDING ApS | 100,0% | -3.010 kr. | — | 7,3 | Brøndby Strand |
| 10 | BVK Highstreet Stroget 1 ApS | 100,0% | -108.000 kr. | — | 7,6 | Brøndby |
| 11 | Guld Benemil Holding ApS | 100,0% | — | — | 6,8 | Brøndby Strand |
| 12 | Danhong Invest ApS | 100,0% | — | — | 1,5 | Brøndby Strand |
| 13 | EHC ApS | 100,0% | -2.540 kr. | 1 | 5,9 | Brøndby Strand |
| 14 | EMTF Holding K ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,5 | Brøndby |
| 15 | Siljas ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,5 | Brøndby |
| 16 | Nasir Group Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,0 | Brøndby |
| 17 | Gizem Øzcan Holding ApS | 100,0% | — | — | 6,3 | Brøndby |
| 18 | Koyuncu Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,2 | Brøndby Strand |
| 19 | GoFlex Shawn ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 5,9 | Brøndby Strand |
| 20 | Gizem 2200 Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,4 | Brøndby |
| 21 | NITH Holding ApS | 100,0% | -3.890 kr. | — | 5,4 | Brøndby |
| 22 | Problem Barn Records ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,0 | Ishøj |
| 23 | HRZ Holding ApS | 100,0% | -1.188 kr. | — | 5,9 | Brøndby |
| 24 | Nordenbøl Holding ApS | 100,0% | — | — | 5,6 | Brøndby |
| 25 | Christian Løfqvist Holding ApS | 100,0% | -9.877 kr. | — | 6,1 | Brøndby |
| 26 | SLC Solutions Holding ApS | 100,0% | — | — | 5,8 | Brøndby |
| 27 | SERA HOLDING ApS | 100,0% | — | — | 7,1 | Brøndby |
| 28 | Nr.1 Holding ApS | 100,0% | — | — | 6,1 | Brøndby |
| 29 | WestTech Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,2 | Brøndby |
| 30 | COSAN Investment ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 5,7 | Slagelse |
| 31 | ECE Invest ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,0 | Brøndby |
| 32 | E. Kara Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,1 | Brøndby |
| 33 | Liya ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,1 | Brøndby Strand |
| 34 | MalMey Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,1 | Brøndby |
| 35 | Stabler Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,1 | Brøndby |
| 36 | Unifiers ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,5 | Brøndby |
| 37 | Paradis ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,3 | Søborg |
| 38 | CSS Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,0 | Brøndby |
| 39 | Zaiek Tech Innovate ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,2 | Brøndby Strand |
| 40 | LFH Invest Holding ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,1 | Brøndby |
| 41 | SG-Invest ApS | 100,0% | — | — | 6,1 | Brøndby |
| 42 | OA Trading HOLDING ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,1 | Brøndby |
| 43 | J.Jensen Invest ApS | 100,0% | — | — | 7,0 | Brøndby |
| 44 | Komplementarselskabet Hele Danmarks Klubhus ApS | 100,0% | — | — | 7,4 | Brøndby |
| 45 | Lagmouchi Holding Aps | 100,0% | — | — | 7,4 | Brøndby |
| 46 | M. Grønbech Holding ApS | 100,0% | — | — | 5,5 | Brøndby |
| 47 | Capnor Connery MidCo A/S | 100,0% | -49.000 kr. | — | 8,1 | København Ø |
| 48 | Vetgruppen Holding A/S | 100,0% | -40.870 kr. | — | 7,6 | Brøndby |
| 49 | KH ApS | 100,0% | — | — | 7,1 | Brøndby |
| 50 | STORMGAARD HOLDING ApS | 100,0% | -5.598 kr. | — | 7,1 | Brøndby |
Ranglisten dækker alle 548 virksomheder inden for finansielle serviceydelser i brøndby sorteret efter soliditetsgrad. Topplaceret er VIDEO SYSTEMER HOLDING ApS med 100,0%, efterfulgt af HANS LINDAHL HOLDING ApS (100,0%) og JJP ApS (100,0%).
Data stammer fra seneste tilgængelige årsregnskab hos Erhvervsstyrelsen via CVR-registeret og Regnskabsregisteret (XBRL). Ranglisten opdateres dagligt og genberegnes når nye årsrapporter publiceres — typisk 4–6 måneder efter regnskabsårets afslutning. Læs mere om metoden.