| # | Virksomhed | Soliditetsgrad | Omsætning | Ansatte | Kreditscore | By |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ambo Kysten ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,3 | Køge |
| 2 | LOTTE SANDBÄCK ApS | 86,1% | 46.440 kr. | 1 | 5,4 | Køge |
| 3 | FRISØR UNIQ ApS | 82,3% | 2,7 mio. kr. | 6 | 7,5 | Køge |
| 4 | Silverlinings ApS | 81,1% | 869.555 kr. | 1 | 6,4 | Bjæverskov |
| 5 | Luksus Quality Glow Solution ApS | 70,7% | 59.774 kr. | 2 | 5,7 | Køge |
| 6 | Adamo ApS | 70,2% | 2,2 mio. kr. | 2 | 7,1 | Køge |
| 7 | Frisør ONE ApS | 65,7% | 300.576 kr. | 1 | 6,0 | Køge |
| 8 | Bardino Studio ApS | 64,3% | 114.879 kr. | 1 | 5,0 | Herfølge |
| 9 | BEGRAVELSESFORRETNINGEN PER JENSEN ApS | 51,2% | — | 4 | 6,8 | Køge |
| 10 | WINTHERHOF ApS | 44,8% | 1,3 mio. kr. | 2 | 6,2 | Køge |
| 11 | Face2Face ApS | 41,6% | 2,1 mio. kr. | 6 | 5,5 | Køge |
| 12 | CC ApS af 2020 | 39,7% | 302.011 kr. | 1 | 5,7 | Køge |
| 13 | Milano Nail Spa ApS | 27,2% | — | 3 | 4,8 | Køge |
| 14 | T.AMBO ApS | 23,4% | 2,2 mio. kr. | 7 | 5,4 | Køge |
| 15 | CLEVES ApS | 22,8% | 740.705 kr. | — | 6,0 | Køge |
| 16 | Klippestuen Køge ApS | 17,3% | 501.025 kr. | 2 | 3,3 | Køge |
| 17 | A-Boz ApS | 13,2% | 411.654 kr. | 1 | 4,3 | Køge |
| 18 | Nordic Skincare ApS | 12,2% | 218.251 kr. | 2 | 2,7 | Køge |
| 19 | Frisør Sandbäck ApS | 8,0% | 2,0 mio. kr. | 3 | 5,0 | Herfølge |
| 20 | Femte Til Højre ApS | 0,6% | 406.532 kr. | 1 | 3,4 | Bjæverskov |
| 21 | Aplayerz Gym ApS | -52,6% | 123.672 kr. | 1 | 3,6 | Lille Skensved |
| 22 | Two Worlds ApS | -106,0% | 693.688 kr. | 12 | 4,4 | Borup |
| 23 | The Clinic ApS | -145,5% | 279.213 kr. | 1 | 3,6 | Køge |
23 af 23 | ||||||
Ranglisten dækker alle 23 virksomheder inden for andre personlige serviceydelser i køge sorteret efter soliditetsgrad. Topplaceret er Ambo Kysten ApS med 100,0%, efterfulgt af LOTTE SANDBÄCK ApS (86,1%) og FRISØR UNIQ ApS (82,3%).
Data stammer fra seneste tilgængelige årsregnskab hos Erhvervsstyrelsen via CVR-registeret og Regnskabsregisteret (XBRL). Ranglisten opdateres dagligt og genberegnes når nye årsrapporter publiceres — typisk 4–6 måneder efter regnskabsårets afslutning. Læs mere om metoden.