| # | Virksomhed | Soliditetsgrad | Omsætning | Ansatte | Kreditscore | By |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ida Wad ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 6,4 | Frederiksberg C |
| 2 | Klinik Nude ApS | 100,0% | 0 kr. | — | 7,1 | Frederiksberg |
| 3 | Beauty Nanis ApS | 94,7% | -20.147 kr. | 1 | 5,5 | Frederiksberg |
| 4 | LookDePernille ApS | 94,2% | 1,1 mio. kr. | 2 | 5,8 | Frederiksberg C |
| 5 | Heart Flame Studio ApS | 87,0% | 5.430 kr. | — | 6,3 | Frederiksberg |
| 6 | Klippestuen Stine Nørgaard ApS | 82,3% | 774.037 kr. | 1 | 5,6 | Frederiksberg |
| 7 | Kolbrun Ran Make Up ApS | 80,8% | 198.292 kr. | 1 | 5,6 | Frederiksberg C |
| 8 | Salon Zisar ApS | 77,0% | 515.938 kr. | 1 | 5,6 | Frederiksberg |
| 9 | KLINIK 1. CLASS ApS | 76,1% | 491.739 kr. | 1 | 6,6 | Frederiksberg |
| 10 | KLIPPESTUERNE A/S | 74,7% | 395.043 kr. | 1 | 7,3 | København SV |
| 11 | The Pilates Club ApS | 73,8% | 535.832 kr. | 4 | 6,7 | Frederiksberg |
| 12 | Bodystyling by Eva Larsen ApS | 70,3% | 63.138 kr. | 1 | 4,9 | Frederiksberg |
| 13 | Trine Kjær frisør ApS | 69,3% | 506.677 kr. | 1 | 4,2 | Frederiksberg |
| 14 | SERVICEFIRMAET ApS | 68,2% | 12,3 mio. kr. | 34 | 8,0 | Frederiksberg C |
| 15 | Monsoon Hair & Make-Up ApS | 67,7% | — | 7 | 6,6 | Frederiksberg C |
| 16 | Nordic Hoof Care ApS | 66,8% | 141.771 kr. | 2 | 7,0 | Frederiksberg |
| 17 | Evilin Ling ApS | 66,4% | 554.255 kr. | 1 | 5,0 | Frederiksberg |
| 18 | City Wax ApS | 65,8% | 1,9 mio. kr. | 5 | 6,3 | Frederiksberg |
| 19 | Salon Future Cut Aps | 65,3% | 767.338 kr. | 2 | 6,5 | Frederiksberg C |
| 20 | Beauty care and cosmetics ApS | 62,9% | 647.027 kr. | 1 | 6,7 | Frederiksberg C |
| 21 | SP Cosmetic ApS | 62,5% | 1,2 mio. kr. | 1 | 6,6 | Frederiksberg C |
| 22 | Salon Hår ApS | 61,6% | 479.531 kr. | 1 | 6,1 | Frederiksberg |
| 23 | KimBeaty ApS | 60,3% | 1,1 mio. kr. | 3 | 6,5 | Frederiksberg C |
| 24 | K-rmen Nails Spa & Beauty ApS | 51,4% | 375.763 kr. | 2 | 4,7 | Frederiksberg |
| 25 | VAR GROUP ApS | 51,2% | 1,2 mio. kr. | 3 | 6,5 | Frederiksberg C |
| 26 | Guapas Aps | 50,8% | 1,2 mio. kr. | 4 | 5,5 | Frederiksberg C |
| 27 | Nermin ApS | 50,2% | — | 1 | 5,8 | Frederiksberg |
| 28 | LD Fillers ApS | 50,2% | 475.930 kr. | 2 | 6,1 | Frederiksberg |
| 29 | Normetica ApS | 48,2% | 748.413 kr. | 1 | 5,4 | Frederiksberg C |
| 30 | Frisør Camilla Rathmann ApS | 47,8% | 1,5 mio. kr. | 2 | 6,4 | Frederiksberg |
| 31 | Fonnesbek ApS F.B. | 42,3% | 2,1 mio. kr. | 9 | 6,4 | Frederiksberg |
| 32 | ANANAS WELLNESS ApS | 40,9% | 2.575 kr. | 1 | 3,8 | Frederiksberg |
| 33 | Conscious Beauty ApS | 38,6% | 1,1 mio. kr. | 2 | 5,0 | Frederiksberg |
| 34 | NielsenCare ApS | 36,6% | 88.762 kr. | — | 6,6 | Frederiksberg C |
| 35 | Moonlight Beauty Bar ApS | 34,9% | 129.005 kr. | 2 | 5,2 | Frederiksberg |
| 36 | BeautyGroup ApS | 30,9% | 852.470 kr. | 3 | 5,6 | Frederiksberg |
| 37 | HOB ApS | 30,0% | 2,1 mio. kr. | 7 | 5,3 | Frederiksberg |
| 38 | Hairloungecph ApS | 27,8% | 1,2 mio. kr. | 2 | 4,9 | Frederiksberg |
| 39 | Hansen & Company ApS | 27,8% | 841.628 kr. | 2 | 5,1 | Frederiksberg |
| 40 | Hari Studios A/S | 23,7% | 5,1 mio. kr. | 34 | 5,7 | Frederiksberg |
| 41 | Blessed barber ApS | 22,2% | 92.815 kr. | 1 | 4,2 | Frederiksberg |
| 42 | Lovely Nails ApS | 18,4% | 775.591 kr. | 3 | 5,0 | Frederiksberg |
| 43 | KLINIKQ ApS | 15,4% | 749.221 kr. | 5 | 4,5 | Frederiksberg C |
| 44 | Klippestuen One ApS | 12,7% | 1,8 mio. kr. | 5 | 4,9 | Frederiksberg C |
| 45 | Davids Frisør Kiosk ApS | 8,9% | 16.139 kr. | — | 5,1 | Frederiksberg |
| 46 | Top Nails ApS | 7,9% | 3,8 mio. kr. | 9 | 4,3 | Frederiksberg C |
| 47 | Hudplejeklinikken B-Unique ApS | 6,7% | 1,1 mio. kr. | 3 | 5,3 | Frederiksberg C |
| 48 | Klippestuen-z ApS | 5,7% | 4,1 mio. kr. | 12 | 4,0 | Frederiksberg |
| 49 | MANUVISION ApS | 3,2% | -243.391 kr. | — | 4,5 | Frederiksberg |
| 50 | Stage Door International ApS | 2,8% | -47.934 kr. | — | 3,8 | Frederiksberg C |
Ranglisten dækker alle 81 virksomheder inden for andre personlige serviceydelser i frederiksberg sorteret efter soliditetsgrad. Topplaceret er Ida Wad ApS med 100,0%, efterfulgt af Klinik Nude ApS (100,0%) og Beauty Nanis ApS (94,7%).
Data stammer fra seneste tilgængelige årsregnskab hos Erhvervsstyrelsen via CVR-registeret og Regnskabsregisteret (XBRL). Ranglisten opdateres dagligt og genberegnes når nye årsrapporter publiceres — typisk 4–6 måneder efter regnskabsårets afslutning. Læs mere om metoden.